Greenpeace twierdzi, że elektrownie węglowe zabijają rocznie 5700 Polaków. Lekarze mają mieszane odczucia.
Greenpeace twierdzi, że elektrownie węglowe zabijają rocznie 5700 Polaków. Lekarze mają mieszane odczucia.
Tańsza energia, a dzięki niej reindustrializacja Europy – do tego chce przekonywać Europę wicepremier Piechociński. Zaczyna dzisiaj w Londynie. Jakie ma szanse?
Program konferencji NEUF 2013 IX Międzynarodowa Konferencja „Inwestycje w Niskoemisyjną Energetykę” 21 czerwca 2013, Sala pod Kopułą w Ministerstwie Gospodarki, pl. Trzech Krzyży 3/5, Warszawa
Od lipca większość Polaków zapłaci za prąd ok. 4 proc. mniej. To efekt decyzji Urzędu Regulacji Energetyki, który uciął stawki największym koncernom. Wbrew pozorom nie skorzysta na tym konkurencyjność [...]
Rząd twierdzi, że elektrownia w Opolu powstanie. Na razie nie widać, żeby za obietnicami stała gotowa koncepcja co należy zrobić.
„Najdroższy prąd w Europie”, „szokujące dane Eurostatu” – takie zdania w „Gazecie Wyborczej” i na wyborcza.biz przyciągają wzrok. Spróbujmy jednak przyjrzeć się bliżej co siedzi w cenie prądu i [...]
Czy oferta RWE dla Warszawy oznacza, że coś się dzieje na rynku prądu dla gospodarstw domowych? Niestety, na prawdziwą walkę o klienta poczekamy.
Obserwator […]
Kompania Węglowa rozpaczliwie próbuje utrzymać płynność finansową - płaci kontrahentom po czterech miesiącach!