Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Rynek
  4. >
  5. Kolejny świetny rok WysokieNapiecie.pl

Kolejny świetny rok WysokieNapiecie.pl

Portal WysokieNapiecie.pl odnotował w 2019 roku ponad 11 mln odsłon (bez uwzględniania kilkudziesięciu portali partnerskich). Nasze analizy i opinie setki razy były cytowane przez wszystkie największe media w Polsce i kilka zagranicznych, a do rąk naszych dziennikarzy trafiły kolejne statuetki i nominacja w prestiżowym konkursie na najlepszą książkę ekonomiczną roku.
wysokie napiecie odslony uu 2019

W samym grudniu odnotowaliśmy już niemal 300 tys. unikalnych użytkowników i 1,5 mln odsłon. Z kolei najczęściej czytany w minionym roku artykuł odnotował 250 tys. odsłon, a więc tyle, ile bardzo wyjątkowo notują teksty na stronach internatowych największych ogólnopolskich dzienników. Kilkanaście kolejnych było czytanych po ponad 100 tys. razy każdy – wynika z danych Google Analitycs.

Jak wynika z danych serwisu Similar Web, przez trzy ostatnie miesiące WysokieNapiecie.pl było jednocześnie częściej czytane niż np. serwis Gospodarka „Dziennika Gazety Prawnej”.

Nadal bardzo dynamicznie rośnie liczba czytelników, którzy korzystają z naszych dodatkowych kanałów komunikacji: Facebooka (ponad 32 tys. obserwujących profil WysokieNapiecie.pl), newslettera (11 tys. subskrybentów), Twittera (ponad 6 tys. obserwujących profil @WysokieNapiecie.pl) i LinkedIn (ponad 5 tys. użytkowników obserwujących stronę redakcji WysokieNapiecie.pl).

Rok 2019 umocnił naszą pozycję najpopularniejszego i najbardziej opiniotwórczego serwisu poświęconego energetyce. Oprócz tysięcy przedruków naszych artykułów w kilkudziesięciu innych portalach – takich jak Interia.pl, WP.pl, Next.Gazeta.pl, Money.pl czy Bankier.pl – nasze analizy i wypowiedzi naszych dziennikarzy były cytowane w niemal wszystkich największych stacjach telewizyjnych, radiowych, gazetach, czasopismach i na portalach.

wysokie napiecie odslony uu 2019

Były to zarówno gromadzące milionowe widownie serwisy informacyjne: „Wydarzenia” Polsatu i „Fakty” TVN, jak i programy „śniadaniowe” i biznesowe stacji TVP2, Polsat News,  TVN24, TVN24 BiS, czy wPolsce.TV oraz audycie i serwisy Polskiego Radia, RMF FM, Radia Zet czy TOK FM. Po nasze informacje wielokrotnie sięgały też na swoich łamach i prowadzonych przez siebie portalach dzienniki „Rzeczpospolita”, „Dziennika Gazeta Prawna”, „Gazeta Wyborcza”, „Fakt”, „Super Express”, „Puls Biznesu”, jak i miesięczniki „Wprost”, „Polityka” czy „Newsweek”.

Coraz częściej po nasze opinie i wyliczenia sięgają także stacje i serwisy motoryzacyjne, takie jak TVN Turbo, serwisy Moto „Rzeczpospolitej” i „Faktu”, Autokult.pl, AutoCentrum.pl, WRC.net.pl, czy MotoFakty.pl.

Dwumiesięcznik „Press” w swoim lipcowym wydaniu bardzo wiele miejsca poświęcił portalowi WysokieNapiecie.pl, jako przykładowi rozwijającego się serwisu branżowego, zatrudniającego dziennikarzy z największych redakcji w kraju (zobacz: Magazyn „Press” o portalu WysokieNapiecie.pl).

W kwietniu 2019 roku dwoje naszych dziennikarzy – Magdalena Skłodowska i Bartłomiej Derski – odebrało nagrody za najlepsze materiały dziennikarskie o rynkach certyfikatów i energii elektrycznej w konkursie Towarowej Giełdy Energii, pod patronatem Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki (zobacz: Magdalena Skłodowska i Bartłomiej Derski z WysokieNapiecie.pl nagrodzeni w konkursie dla dziennikarzy).

W mijającym roku dostrzeżona została także książka autorstwa dwóch naszych dziennikarzy – Rafała Zasunia i Bartłomieja Derskiego – wydana przez nasz portal pt. „Wiek energetyków. Opowieść o ludziach, którzy zmieniali Polskę”. Jury konkursu „Dziennika Gazety Prawnej” uznało ją za jedną z najlepszych książek ekonomicznych minionego roku (zobacz: „Wiek energetyków” nominowany do nagrody dla najlepszej książki ekonomicznej roku).

Te sukcesy nie byłyby możliwe bez Was – naszych Czytelników! Dziękujemy Wam za to i jak zawsze czekamy na Wasze uwagi i opinie, które pozwalają nam dostosowywać się do Waszych potrzeb.

Stacja TVP Info na swojej stronie internetowej omawia artykuł portalu WysokieNapiecie.pl poświęcony testom elektrycznych ciężarówek zasilanych trakcją elektryczną na podberlińskim torze, w ramach programu eHighway Siemensa i Volkswagena.
gazeta media prasa
Elektromobilność napędza:
Partner działu Klimat:
Technologie wspiera: