Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. WysokieNapiecie.pl w mediach
  4. >
  5. Magazyn „Press” o portalu WysokieNapiecie.pl

Magazyn „Press” o portalu WysokieNapiecie.pl

W najnowszym numerze "Press" (07-08.2019) znajdziemy artykuł poświęcony sytuacji w mediach. Magazyn zwraca uwagę, że gazety i stacje telewizyjne ograniczają zatrudnienie, a portale branżowe, takie jak WysokieNapiecie.pl szukają wyspecjalizowanych dziennikarzy. W numerze wypowiedzi dziennikarzy WysokieNapiecie.pl - Rafał Zasunia i Magdaleny Skłodowskiej.
dav
dav

W artykule Rafał Zasuń opowiada historię założenia portalu WysokieNapiecie.pl pod koniec 2012 roku. Jak wspomina, w ocenie pierwszych reklamodawców na rynku brakowało wówczas dobrych jakościowo analiz sektora paliwowo-energetycznego w Polsce. Dostęp do profesjonalnych informacji, a nie przedruków informacji prasowych i omówień artykułów z mediów papierowych był w Internecie ograniczony.

Magdalena Skłodowska tłumaczy z kolei czytelnikom „Pressa” powody przejścia z mainstreamowych mediów do WysokieNapiecie.pl, wyjaśnia jak pracuje jej się w naszym zespole i ile zarabia.

Zobacz także: Rekordowe wyniki WysokieNapiecie.pl

Cały artykuł w numerze 07-08.2019 magazynu „Press” oraz na Press.pl

wysokienapiecie press 1200
dav
Do warszawskiego ratusza wpłynęło w tym roku najwięcej w historii wniosków o dofinansowanie instalacji produkujących „zielone” ciepło i energię elektryczną. Radni zabezpieczyli na dotacje niemal 16,7 mln zł. Inwestycje bardzo się stolicy przydadzą, bo miasto już trzy razy w tym roku biło rekordy letniego zapotrzebowania na moc.
Solar panel technician with drill installing solar panels on roof
Solar panel technician with drill installing solar panels on roof
Czy Urząd Regulacji Energetyki słusznie podejrzewa, że na giełdzie energii dochodziło do manipulacji cenami? To się dopiero okaże, ale dzięki potężnemu narzędziu, jakim jest REMIT, nadzorcy rynku nie są bezbronni wobec domniemanych machinacji.
rynek.manipulacje