Przez ostatnie osiem miesięcy dołączenie do grupy spółek należących do najbogatszego Polaka stanowiło plan Rafako na powrót do świetności. Czy ten plan właśnie legł w gruzach?
Przez ostatnie osiem miesięcy dołączenie do grupy spółek należących do najbogatszego Polaka stanowiło plan Rafako na powrót do świetności. Czy ten plan właśnie legł w gruzach?
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jeszcze w kwietniu Rafako może spełnić kluczowe warunki, aby spółkę mógł przejąć najbogatszy Polak.
Najbogatszy Polak inwestuje w polskiego producenta konstrukcji fotowoltaicznych. W słoneczny biznes pieniądze zainwestował już inny polski miliarder-Zygmunt Solorz, a nawet znany piłkarz Rober Lewandowski. Spółki fotowoltaiczne poszukują kapitału także [...]
Dlaczego jeden z najbogatszych Polaków podpisał list intencyjny z General Electric Hitachi w sprawie budowy reaktora jądrowego nowej generacji? Hipotez jest kilka, ale najmniej prawdopodobna jest najprostsza- rzeczywiście chodzi [...]