Ogromny wzrost cen akumulatorów i trudności z ich zakontraktowaniem sprawiły, że zamiast auta w 100% elektrycznego Izera może być klasyczną hybrydą napędzaną… metanolem. W przyszłości ma być produkowany z [...]
Ogromny wzrost cen akumulatorów i trudności z ich zakontraktowaniem sprawiły, że zamiast auta w 100% elektrycznego Izera może być klasyczną hybrydą napędzaną… metanolem. W przyszłości ma być produkowany z [...]
Największa w Europie otwarta sieć ultraszybkich stacji ładowania samochodów elektrycznych uruchomiła właśnie kolejną lokalizację w Polsce. Ionity zyskało też nowego akcjonariusza – największego inwestora świata. [...]
Czy zimowa podróż samochodem elektrycznym przez Europę to wyzwanie czy przyjemność? Jak często musimy ładować elektryczne BMW iX w realnych warunkach, ile to trwa i kosztuje? [...]
Materiał Partnera
W ciągu pierwszych 3 miesięcy wdrażania programu „Mój elektryk” Bank Ochrony Środowiska S.A. udzielił dopłaty do leasingu ponad 350 pojazdów elektrycznych
Dziennikarze WysokieNapiecie.pl po czterech latach wracają autem elektrycznym na północ Europy. Porównamy jak zmieniły się e-auta i infrastruktura ładowania. Zajrzymy do uruchamianej właśnie gigantycznej fabryki baterii i elektrowni atomowej. [...]
Dwie największe sieci ładowania samochodów elektrycznych w Polsce – Orlen i GreenWay – od wtorku obniżają ceny ładowania elektryków. To efekt obniżki VAT na prąd z 23% do 5%. [...]
Amerykański gigant w końcu zabrał się za elektryfikację swoich modeli na serio, a nie tylko po to, aby spełnić wymogi regulatorów. Ford Mustang Mach-e ujawnił co prawda, [...]
Materiał Partnera
O jakościowym i ilościowym kroku w kierunku rozwoju elektromobilności w Polsce mówią przedstawiciele TAURONA Nowe Technologie (TNT) w kontekście uruchomienia programu dopłat do budowy stacji ładowania aut elektrycznych. [...]
Czy duży rodzinny SUV na baterie spisze się w zimowej rodzinnej podróży na kraniec Polski? –Zastanawiałem się montując w mrozie fotelik na tylnej kanapie Skody Enyaq przed 500-kilometrową trasą [...]
Grupa Orlen została największym operatorem stacji ładowania samochodów elektrycznych w Polsce. W 2022 roku planuje uruchomić kilkadziesiąt kolejnych ładowarek. Zrezygnuje też z rozwiązania, na które od początku narzekali jej [...]