Autor
Artykuł sponsorowany

Usługi Hymona dostępne w sieci MediaMarkt

Usługi Hymona dostępne w sieci MediaMarkt

Nowoczesna aplikacja tarnowskiej firmy Hymon ułatwia wybór najlepszej instalacji fotowoltaicznej dla każdego domu. Dostęp do aplikacji oferują sprzedawcy sieci sklepów MediaMarkt.

Klienci ponad 80 sklepów stacjonarnych MediaMarkt, którzy będą zainteresowani montażem paneli fotowoltaicznych, otrzymają dostęp do specjalnej aplikacji, stworzonej przez tarnowską firmę Hymon. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce, umożliwiające optymalne dobranie instalacji fotowoltaicznej do potrzeb osób nią zainteresowanych.

- Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm fotowoltaicznych w kraju - mówi prezes spółki Hymon, Jacek Strzesak. - Cały czas elastycznie odpowiadamy na potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów. Proponujemy im innowacyjne rozwiązania i staramy się przejrzyście  prezentować korzyści, jakie daje montaż paneli PV i, co za tym idzie, zapewnianie sobie niezależności energetycznej. Wyjątkowo ważne w kontekście wciąż drożejącego prądu - dodaje.

Hymon jako jedyna firma z segmentu OZE została dopuszczona do dystrybucji przez tak poważną sieć sklepów. W weryfikacji największy nacisk kładziono na jakość oferowanych usług, przejrzystą i spełniającą najwyższe wymogi gwarancję paneli i urządzeń z nimi powiązanych oraz na dostępność serwisu.

- Dla pracowników MediaMarkt firma Hymon przygotowała specjalne szkolenie - wyjaśnia prezes Strzesak. - Każdemu klientowi, kupującemu sprzęt RTV czy AGD, sprzedawca zadaje pytanie o źródło energii, z jakiego zamierza go zasilać, i jeżeli wyrazi on zainteresowanie OZE, przy pomocy aplikacji umożliwić mu poznanie wszystkich korzyści, związanymi z montażem instalacji PV - dodaje.

Aplikacja obejmuje trzy bloki tematyczne:

– ekonomiczny: skupia się na korzyściach finansowych, wynikających ze stosowania OZE,

– ekologiczny: pokazuje, jak korzystanie z instalacji PV pozytywnie wpływa na środowisko naturalne w wymiarze lokalnym i globalnym,

– sprzedażowy: służy nawiązaniu szybkiego kontaktu z przedstawicielem handlowym firmy Hymon.

Dane kontaktowe potencjalnych klientów są przekazywane do wirtualnego oddziału Hymona. Dzięki nowej ofercie klienci sklepów stacjonarnych MediaMarkt uzyskują kompletne informacje na temat możliwości i korzyści związanych z montażem paneli fotowoltaicznych.

 

Wersja online dostępna jest pod adresem: https://konsultant.hymon.pl/

Aplikację na urządzenia mobilne można pobrać w sklepie Google Play.

 

Zielone technologie rozwijają

Technologie dostarcza

Fotowoltaikę instalują

Zobacz także...

Komentarze

Autor

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PGE PSE