Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Technologia
  4. >
  5. Usługi Hymona dostępne w sieci MediaMarkt

Usługi Hymona dostępne w sieci MediaMarkt

Materiał Partnera
Nowoczesna aplikacja tarnowskiej firmy Hymon ułatwia wybór najlepszej instalacji fotowoltaicznej dla każdego domu. Dostęp do aplikacji oferują sprzedawcy sieci sklepów MediaMarkt.
HYMON&MM

Klienci ponad 80 sklepów stacjonarnych MediaMarkt, którzy będą zainteresowani montażem paneli fotowoltaicznych, otrzymają dostęp do specjalnej aplikacji, stworzonej przez tarnowską firmę Hymon. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce, umożliwiające optymalne dobranie instalacji fotowoltaicznej do potrzeb osób nią zainteresowanych.

– Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm fotowoltaicznych w kraju – mówi prezes spółki Hymon, Jacek Strzesak. – Cały czas elastycznie odpowiadamy na potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów. Proponujemy im innowacyjne rozwiązania i staramy się przejrzyście  prezentować korzyści, jakie daje montaż paneli PV i, co za tym idzie, zapewnianie sobie niezależności energetycznej. Wyjątkowo ważne w kontekście wciąż drożejącego prądu – dodaje.

Hymon jako jedyna firma z segmentu OZE została dopuszczona do dystrybucji przez tak poważną sieć sklepów. W weryfikacji największy nacisk kładziono na jakość oferowanych usług, przejrzystą i spełniającą najwyższe wymogi gwarancję paneli i urządzeń z nimi powiązanych oraz na dostępność serwisu.HYMONMM

– Dla pracowników MediaMarkt firma Hymon przygotowała specjalne szkolenie – wyjaśnia prezes Strzesak. – Każdemu klientowi, kupującemu sprzęt RTV czy AGD, sprzedawca zadaje pytanie o źródło energii, z jakiego zamierza go zasilać, i jeżeli wyrazi on zainteresowanie OZE, przy pomocy aplikacji umożliwić mu poznanie wszystkich korzyści, związanymi z montażem instalacji PV – dodaje.

Aplikacja obejmuje trzy bloki tematyczne:

– ekonomiczny: skupia się na korzyściach finansowych, wynikających ze stosowania OZE,

– ekologiczny: pokazuje, jak korzystanie z instalacji PV pozytywnie wpływa na środowisko naturalne w wymiarze lokalnym i globalnym,

– sprzedażowy: służy nawiązaniu szybkiego kontaktu z przedstawicielem handlowym firmy Hymon.

Dane kontaktowe potencjalnych klientów są przekazywane do wirtualnego oddziału Hymona. Dzięki nowej ofercie klienci sklepów stacjonarnych MediaMarkt uzyskują kompletne informacje na temat możliwości i korzyści związanych z montażem paneli fotowoltaicznych.

 

Wersja online dostępna jest pod adresem: https://konsultant.hymon.pl/

Aplikację na urządzenia mobilne można pobrać w sklepie Google Play.

 

Zielone technologie rozwijają:
Fotowoltaikę wspiera:
Technologie wspiera:
Więcej odbiorców gazu na taryfach, rekompensaty dla sprzedających gaz po cenach regulowanych, wsparcie finansowe dla sprzedawców, którzy muszą się zapożyczać, by kupić gaz - to nadzwyczajne środki, które planuje rząd wobec podwyżek cen gazu dla odbiorców. 
Gas meters on brick wall
Row of natural gas meters with yellow pipes on building brick wall
Można w ciemno zakładać, że inflacja będzie tematem nr 1 w 2022 r. Rosnące ceny podniosą też koszt przedsięwzięć związanych z transformacją energetyczną i będą powodować napięcia pomiędzy wykonawcami a inwestorami na energetycznych placach budowy.
Professional electrician with helmet near high voltage tower, cl
Professional electrician with helmet near high voltage tower, closeup
Tydzień Energetyka: Nowelizacja ustawy dla administratorów budynków kupujących gaz; Górnicy zeszli z bocznicy; Polski ambasador w Czechach będzie odwołany za Turów; Czesi odchodzą od węgla w 2033 r.
Gas pipeline valve on a wall. Space for text. Gas pressure contr
Gas pipeline valve on a wall. Space for text. Gas pressure control. 3d illustration
Elektromobilność napędza:
Technologie wspiera: