#energymeetup już w przyszłym tygodniu!

Na 24 listopada zaplanowano kolejną edycję #energymeetup organizowanego przez SpeedUp Energy Innovation. Spotkanie odbędzie się w budynku HubHub, w Warszawie. Wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń, wiedzy i przede wszystkim do wzajemnego poznania się przedstawicieli szeroko pojętej branży innowacji. W trakcie wieczornego spotkania odbędą się dwa panele dyskusyjne dotyczące polskiego rynku EnergyTech oraz wyzwań, z jakimi musi się dziś mierzyć  branża elektromobilności. Nie zabraknie przestrzeni do networkingu między przedstawicielami startupów, inwestorów, korporacji i pozostałych uczestników rynku. Dodatkowo, zainteresowane startupy będą miały możliwość prezentacji swoich rozwiązań w ramach sesji pitchingowej.

EnergyTech jest jednym z najprężniej rozwijających się sektorów rynku,  zarówno w Polsce, jak i Europie. Jego specyfiką jest mnogość wyzwań, przed jakimi stają spółki opracowujące innowacyjne technologie w tym obszarze. Wspomniane wyzwania będą przedmiotem dyskusji krajowych ekspertów, którzy podzielą się swoimi przemyśleniami dotyczącymi rozwoju rynku EnergyTech, a także szansami, jakie dostrzegają przed spółkami działającymi w tym obszarze. Spotkanie będzie też okazją do omówienia wniosków płynących ze stworzonej na początku br. przez fundusz SpeedUp Energy Innovation mapy polskich startupów energytech. - Branża energytech, tak samo jak cały rynek innowacji, jest niezwykle dynamicznie rozwijającym się obszarem. Wspomniana dynamika w naturalny sposób generuje wiele szans, ale jednocześnie także wiele zagrożeń, z jakimi muszą się mierzyć firmy chcące wprowadzić swoje rozwiązania na rynek. Każdy z nas dostrzega inne wyzwania stojące przed startupami, tak samo jak widzimy dla nich różne szanse. Poprzez wydarzenie #energymeetup chcemy stworzyć przestrzeń do wymiany tych spostrzeżeń, a tym samym wesprzeć founderów w rozwoju ich biznesów - komentuje cel inicjatywy Bartek Gola, Partner Generalny SpeedUp Energy Innovation

Jednym z głównych elementów wydarzenia będzie networking jego uczestników. Organizatorzy zaplanowali także sesje pitchingową, w ramach której startupy mogą przedstawić swoje rozwiązanie na scenie, a tym samym pokazać się inwestorom, partnerom i potencjalnym klientom.

Agenda

18:00-18:30 Panel dyskusyjny: Startupy energetyczne w Polsce. Stan, wyzwania i potrzeby

18:30-19:00 Panel dyskusyjny: Czy energia to nowy Internet? Czołowi przedsiębiorcy o tym, dlaczego dziś koncentrują się na rynku energetycznym

Uczestnicy dyskusji: Borys Tomala (CEO Lerta), Krzysztof Wasilewski (CEO Enelion), Lech Kaniuk (CEO SunRoof). Moderator: Bartłomiej Gola (General Partner SpeedUp Energy Innovation)

19:00 - 19:20 Sesja pitchy

19:20 - 22:00 Networking

 

Wydarzenie odbędzie się 24 listopada o godzinie 18:00, w budynku HubHub przy ulicy Nowogrodzkiej (al. Jerozolimskie 93)

Uczestnictwo jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji, natomiast ilość miejsc jest ograniczona ze względu na obowiązujące obostrzenia.

Rejestracja =>https://bit.ly/3nu4Zdd

Zgłoszenia startupów do sesji pitchingowej => https://bit.ly/3plyEI6

 

Ze względu na obowiązujące obostrzenia ilość miejsc jest ograniczona.

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Partnerzy portalu

PGE PSE