Menu
Patronat honorowy Patronage

#energymeetup już w przyszłym tygodniu!

Na […]

Na 24 listopada zaplanowano kolejną edycję #energymeetup organizowanego przez SpeedUp Energy Innovation. Spotkanie odbędzie się w budynku HubHub, w Warszawie. Wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń, wiedzy i przede wszystkim do wzajemnego poznania się przedstawicieli szeroko pojętej branży innowacji. W trakcie wieczornego spotkania odbędą się dwa panele dyskusyjne dotyczące polskiego rynku EnergyTech oraz wyzwań, z jakimi musi się dziś mierzyć  branża elektromobilności. Nie zabraknie przestrzeni do networkingu między przedstawicielami startupów, inwestorów, korporacji i pozostałych uczestników rynku. Dodatkowo, zainteresowane startupy będą miały możliwość prezentacji swoich rozwiązań w ramach sesji pitchingowej.

EnergyTech jest jednym z najprężniej rozwijających się sektorów rynku,  zarówno w Polsce, jak i Europie. Jego specyfiką jest mnogość wyzwań, przed jakimi stają spółki opracowujące innowacyjne technologie w tym obszarze. Wspomniane wyzwania będą przedmiotem dyskusji krajowych ekspertów, którzy podzielą się swoimi przemyśleniami dotyczącymi rozwoju rynku EnergyTech, a także szansami, jakie dostrzegają przed spółkami działającymi w tym obszarze. Spotkanie będzie też okazją do omówienia wniosków płynących ze stworzonej na początku br. przez fundusz SpeedUp Energy Innovation mapy polskich startupów energytech. – Branża energytech, tak samo jak cały rynek innowacji, jest niezwykle dynamicznie rozwijającym się obszarem. Wspomniana dynamika w naturalny sposób generuje wiele szans, ale jednocześnie także wiele zagrożeń, z jakimi muszą się mierzyć firmy chcące wprowadzić swoje rozwiązania na rynek. Każdy z nas dostrzega inne wyzwania stojące przed startupami, tak samo jak widzimy dla nich różne szanse. Poprzez wydarzenie #energymeetup chcemy stworzyć przestrzeń do wymiany tych spostrzeżeń, a tym samym wesprzeć founderów w rozwoju ich biznesów – komentuje cel inicjatywy Bartek Gola, Partner Generalny SpeedUp Energy Innovation

Jednym z głównych elementów wydarzenia będzie networking jego uczestników. Organizatorzy zaplanowali także sesje pitchingową, w ramach której startupy mogą przedstawić swoje rozwiązanie na scenie, a tym samym pokazać się inwestorom, partnerom i potencjalnym klientom.

Agenda

18:00-18:30 Panel dyskusyjny: Startupy energetyczne w Polsce. Stan, wyzwania i potrzeby

18:30-19:00 Panel dyskusyjny: Czy energia to nowy Internet? Czołowi przedsiębiorcy o tym, dlaczego dziś koncentrują się na rynku energetycznym

Uczestnicy dyskusji: Borys Tomala (CEO Lerta), Krzysztof Wasilewski (CEO Enelion), Lech Kaniuk (CEO SunRoof). Moderator: Bartłomiej Gola (General Partner SpeedUp Energy Innovation)

19:00 – 19:20 Sesja pitchy

19:20 – 22:00 Networking

 

Wydarzenie odbędzie się 24 listopada o godzinie 18:00, w budynku HubHub przy ulicy Nowogrodzkiej (al. Jerozolimskie 93)

Uczestnictwo jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji, natomiast ilość miejsc jest ograniczona ze względu na obowiązujące obostrzenia.

Rejestracja =>https://bit.ly/3nu4Zdd

Zgłoszenia startupów do sesji pitchingowej => https://bit.ly/3plyEI6

 

Ze względu na obowiązujące obostrzenia ilość miejsc jest ograniczona.

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu

Tydzień Energetyka: COP 26 zakończony, węgiel będzie "ograniczany"; Fuzja Orlen-Lotos odroczona na dwa miesiące; Gazprom napełnia magazyny; Nowe atomowe obietnice francuskiego prezydenta
Klimat wspiera:

Partnerzy portalu

Ta stacja ładowania aut elektrycznych ma szansę przejść do historii. Wygląda jak z "Jetsonów", oferuje jedynie szybkie lub jeszcze szybsze ładowarki, może obsługiwać kilkadziesiąt aut elektrycznych jednocześnie, a ich kierowcom oferuje (niemal) wszystko czego mogliby potrzebować w drodze. Czy w tę stronę pójdzie elektromobilność?
DCIM100MEDIADJI_0703.JPG

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu