Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Odnawialne źródła energii
  4. >
  5. Konferencja PSEW2021 on line

Konferencja PSEW2021 on line

Materiał Partnera
Zapraszamy do udziału w konferencji PSEW2021 Live Debate, które odbędzie się w Światowy Dzień Wiatru – 15 czerwca 2021 roku o godzinie 13.
Zrzut ekranu 2021-06-08 153826

W trzech panelach, w których wezmą udział sekretarze i podsekretarze stanu Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Ministerstwa Aktywów Państwowych będą omawiane zagadnienia dotyczące Polityki Energetycznej Polski 2040, rozwoju energetyki wiatrowej na morzu oraz zmian regulacyjnych w zakresie energetyki wiatrowej. Nie zabraknie także przedstawicieli firm, które mają strategiczny wpływ na rozwój energetyki wiatrowej w Polsce m.in.: Respect Energy, Vestas, PGE czy SimensGamesa.

Zielone technologie rozwijają:
Nowe zasady rozliczania prosumentów w większości przypadków będą mniej korzystne i spowolnią rozwój fotowoltaiki, ale to wcale nie oznacza końca złotych czasów dla tej technologii. Za kilka lat dołączą do niej nowe technologie magazynowania i bilansowania zużycia energii. Tego trendu zmiany przepisów nie zatrzymają – uważa prof. Konrad Świrski.
dom prosument pieniadze ev pv oze
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Od 1 lipca 2021 właściciele i zarządcy budynków mieszkalnych i niemieszkalnych będą mieli ustawowy obowiązek składania deklaracji o źródle ciepła i spalania paliw. To pierwszy moduł Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Deklaracje będzie można złożyć przez stronę internetową, jest już formularz wniosku.
Man putting log to wood burning stove. Close up
Man putting log to wood burning stove. Close up
Materiał Partnera
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, FoxESS postanowił uruchomić Ogólnopolski Program Profesjonalnych Instalatorów Fotowoltaiki FOX TEAM.
fox
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera: