Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Jak aukcje OZE wpłyną na liczbę i cenę zielonych certyfikatów?

Jak aukcje OZE wpłyną na liczbę i cenę zielonych certyfikatów?

Prezes URE w piątek ogłosił terminy przeprowadzenia pięciu aukcji dla instalacji OZE opuszczających system zielonych certyfikatów. W Obserwatorze Legislacji Energetycznej podsumowujemy oczekiwany wpływ aukcji na liczbę wydawanych świadectw pochodzenia i ich cenę na Towarowej Giełdzie Energii.
popyt i podaz zielonych certyfikatow

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Projektanci kreślą dziś auta, które wyjadą na ulice za kilka-kilkanaście lat. W rozmowach z portalem WysokieNapiecie.pl o tym jak będą wyglądać, kto będzie nimi sterować i jak wpłyną na krajobraz miast opowiada wiceprezes BMW, menadżer z Renault i polscy studenci, nagrodzeni w prestiżowym europejskim konkursie.
ev tech samochod autonomiczny
Elektromobilność napędza:
Technologie wspiera:
Materiał Partnera
Samochód elektryczny powszechnie utożsamiany jest z zeroemisyjnym środkiem transportu, będącym jednocześnie centrum elektromobilnego świata. W rzeczywistości jest to zaledwie jeden z elementów tworzących elektryczny ekosystem, a jego możliwości daleko wykraczają poza przemieszczanie się z punktu A do B. Najlepszym potwierdzeniem tej tezy są działania Nissana, który jako światowy pionier i lider w zakresie elektromobilności od lat wyznacza trendy w tym obszarze rynku.
426214083 Nowy Nissan LEAF najlepiej sprzedaj cy si zeroemisyjny samoch d elektryczny
The new Nissan LEAF: the world's best-selling zero-emissions electric vehicle now most advanced and accessible on the planet
Elektromobilność napędza: