W najbliższych dniach może okazać się, czy ważna dla polskiej energetyki firma otrzyma szansę na nowe życie. Do 4 sierpnia syndyk Elektrobudowy czeka na oferty zakupu produkcyjnej i budowlano-montażowej [...]
W najbliższych dniach może okazać się, czy ważna dla polskiej energetyki firma otrzyma szansę na nowe życie. Do 4 sierpnia syndyk Elektrobudowy czeka na oferty zakupu produkcyjnej i budowlano-montażowej [...]
Budowa bloku 100 MW w Puławach - ostatnia duża inwestycja w polskiej energetyce węglowej - wkrótce będzie zbliżać się do półmetka realizacji. Jednak już teraz inwestor, czyli Grupa Azoty, [...]
Na wielomiliardowych inwestycjach w energetykę węglową Rafako potęgi nie zbudowało. Teraz swoich szans spółka upatruje m.in. w roli podmiotu, który utrzyma na chodzie węglowe elektrownie, [...]
W śląskich kopalniach pensje rosną równie szybko jak zwały węgla, którego nikt nie chce kupić. W rządzie nie ma pomysłów na uzdrowienie branży.