Branża szykuje się na sankcje i szuka logistyki dla dostaw z Zachodu. Powtórki błędów z embarga na węgiel uda się (chyba) uniknąć.
Branża szykuje się na sankcje i szuka logistyki dla dostaw z Zachodu. Powtórki błędów z embarga na węgiel uda się (chyba) uniknąć.
Tydzień Energetyka: Czy będzie embargo na rosyjski autogaz?; Polskę dopadła gazowa sprawiedliwość; Niesolidni Amerykanie puszczają bokiem swój gaz; Siemens dostaje miliardy od rządu; EDF będzie sprzedawał prąd po regulowanej [...]