Ogólnopolska kampania społeczna zachęcająca do oszczędzania "Liczy się ciepło” ma zmotywować do bardziej racjonalnego zużycia ciepła w gospodarstwach domowych. Inicjatywa ma promować prooszczędnościowe postawy wśród Polaków.
Ogólnopolska kampania społeczna zachęcająca do oszczędzania "Liczy się ciepło” ma zmotywować do bardziej racjonalnego zużycia ciepła w gospodarstwach domowych. Inicjatywa ma promować prooszczędnościowe postawy wśród Polaków.
6 grudnia 2022 o godzinie 12.00 firma ONDE, lider wykonawstwa OZE, zaprasza na konferencję OZE | Nowe Trendy | 2022, podczas której przedstawiciele biznesu, organizacji branżowych, klastrów energii, samorządów, [...]
XXIII Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2023 r. w Warszawie w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Temat przewodni Kongresu brzmi: „Rok 2023: Polityka energetyczna Państwa [...]
Zapraszamy do udziału w spotkaniu eksperckim, pod tytułem Jak przedsiębiorstwa mogą lepiej liczyć ślad węglowy? które odbędzie się w dniu 24 listopada 2022 roku (czwartek), o godz. 13:00.
Konferencja Polskiej Izby Ekologii. 29 listopada 2022 r. Hotel Courtyard by Marriott w Katowicach (ul. Uniwersytecka 13)
Zapraszamy na szkolenia dotyczące najbardziej głośnych tematów obecnie na rynku energii dotyczące m.in. NOWEJ USTAWY O MAKSYLANYCH CENACH, ROZPORZĄDZENIA W SPRAWIE SPOSOBU OBLICZANIA LIMITU CENY, REKOMPENSATACH, [...]
30 listopada 2022 r. zapraszamy do udziału w konferencji online „PV GigaCon”, poświęconej zagadnieniom fotowoltaiki. W trakcie spotkania porozmawiamy o szansach i wyzwaniach stojących przed firmami tego sektora oraz [...]
Źródła energii w dobie kryzysu i ich finansowania to temat przewodni Energetycznego Forum Nauki i Gospodarki organizowanego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w dniu 28 listopada 2022 roku.
Dotychczas spora ilość pelletu i surowców do jego produkcji była do kraju sprowadzana z Białorusi i Ukrainy, trochę z Rosji oraz z krajów bałtyckich. Z drugiej strony, [...]
Przyszłość konwencjonalnych źródeł energii, rozwój polskiej energetyki jądrowej, odnawialnych źródeł energii, budowa gospodarki wodorowej - to główne tematy konferencji energetycznej organizowanej przez Polską Agencję Prasową. [...]