Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Konferencja OZE | Nowe Trendy | 2022

Konferencja OZE | Nowe Trendy | 2022

6 grudnia 2022 o godzinie 12.00 firma ONDE, lider wykonawstwa OZE, zaprasza na konferencję OZE | Nowe Trendy | 2022, podczas której przedstawiciele biznesu, organizacji branżowych, klastrów energii, samorządów, sektora finansowego i świata nauki dyskutować będą nt. kondycji rynku OZE, perspektyw dla deweloperów OZE, jak i odbiorców energii.
Onde OZE nowetrendy.PNG

Udział przedstawicieli wielu stron i etapów procesu inwestycyjnego budowy instalacji OZE będzie doskonałą okazją do spojrzenia na aktualny stan branży, która w świetle obowiązujących regulacji staje przed coraz to nowymi wyzwaniami.

Konferencja odbywać się będzie w Pałacu Widokowym w Toruniu. Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy. Organizator zapewnia też streaming wydarzenia na kanale Youtube.

Partnerami wydarzenia organizowanego przez ONDE SA są HUAWEI, Politechnika Bydgoska, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie oraz Stowarzyszenie „Z energią o prawie”. Patronat medialny nad konferencją objął portal wysokienapiecie.pl.

Więcej informacji dostępnych na stronie wydarzenia https://www.ondeflow.pl/nowetrendy2022/.

Zielone technologie rozwijają:
Mali i średni przedsiębiorcy mają jeszcze tydzień na zgłoszenie się po niższe rachunki za prąd. Ale pojawiają się wątpliwości kto jest małym i średnim przedsiębiorcą.
Przedsiębiorca martwi się o prąd
Rynek energii rozwija:
Materiał Partnera
Od kilku lat rynek fotowoltaiki dynamicznie się rozwija. Instalacje fotowoltaiczne są nie tylko ekologicznym źródłem energii elektrycznej, ale stanowią również sposób na ograniczenie rachunków za prąd. Rosnące ceny energii elektrycznej stanowią jeden z powodów, dla których inwestycja w tego typu technologie staje się coraz bardziej atrakcyjna.
Panele fotowoltaiczne na dachu domu jednorodzinnego
Technologie wspiera:
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Zielone technologie rozwijają:
Polski offshore wspiera:
Technologie wspiera: