Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Patronaty
  4. >
  5. Targi ENEX

Targi ENEX

Jubileuszowa edycja  Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX zapowiada się imponująco. Już od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce spotkają się najlepsi światowi producenci, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania branżowe!
enex internet  800x480-wysokienapiecie

Targi ENEX to okazja do poznania wiodących producentów i dystrybutorów oraz najnowszych rozwiązań w branży energetycznej,
a także nawiązania wartościowych relacji procentujących w przyszłości.

Najlepsi w branży energetycznej w Kielcach

Swoją obecność w jubileuszowych Targach ENEX zadeklarowały firmy oferujące m.in. ekologiczne urządzenia i nowoczesne systemy grzewcze, producenci, instalatorzy i dystrybutorzy najnowszych rozwiązań fotowoltaicznych, kopalnie surowców mineralnych i spółki zrzeszające przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego czy energetycznego,
a także przedstawiciele salonów samochodowych prezentujący najnowsze modele aut elektrycznych. W trakcie wydarzenia nie zabraknie omówienia szerokiej oferty kompleksowych rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, czy bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych, a także kwestii związanych z wykorzystaniem systemów fotowoltaiki hybrydowej oraz technologii wodorowych.

W Targach Kielce pojawią się m.in. takie firmy jak Corab, SOLTEC, Solplanet, Ochsner, Sunprofi, K2 Systems, KENO, Grodno, Solaredge. Na liście Wystawców są już przedsiębiorstwa z Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Chin, czy Australii.

Targi ENEX – wymiana wiedzy, doświadczeń i kontaktów

Oprócz poznania najnowszych osiągnięć branży energetycznej, targi ENEX to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń podczas konferencji, forów oraz branżowych spotkań. Wśród wydarzeń zaplanowanych na jubileuszową edycję targów są m.in. Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła, a także Strefa Elektromobilności,
w której zaprezentowane zostaną najnowsze modele aut elektrycznych na torze pokazowym.

Targom ENEX towarzyszyć będą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce!

Materiał Partnera
Przy dynamicznie zmieniających się cenach energii optymalizacja jej zużycia może przynieść wymierne oszczędności w firmowych budżetach. Nie dziwi więc, że przedsiębiorstwa coraz częściej sięgają po rozwiązania, które pozwolą na wygenerowanie oszczędności i zmniejszenie zużycia energii.
zużycie energii
Technologie wspiera:
Partner działu Klimat:
Na stacjach paliw powinno być już zdecydowanie taniej, ale nie jest. Jakie ceny zobaczymy przed świętami i z początkiem 2023 roku?
Zrzut ekranu 2023-02-06 131513