Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Obniżki dla gospodarstw i prosumentów oraz zachęty dla przemysłu w nowym rozporządzeniu

Obniżki dla gospodarstw i prosumentów oraz zachęty dla przemysłu w nowym rozporządzeniu

Możliwość obniżenia przez spółki obrotu należności dla gospodarstw domowych i prosumentów, a także zachętę do korzystania z nadwyżek OZE przez przemysł, zakłada projekt rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska.
Obniżki dla gospodarstw i prosumentów oraz zachęty dla przemysłu w nowym rozporządzeniu

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Cementownia Kujawy będzie miała pierwszą w Polsce dużą instalację do wychwytu CO2. Po obu stronach Atlantyku pojawia się coraz więcej takich projektów.
ORLEN Olefiny  5
W swojej strategii Orlen przewiduje, że do 2030 r. będzie miał możliwość magazynowania lub zagospodarowania 3 mln ton CO2 rocznie. Fot. mat. pras.
Partner działu Klimat:
Technologie wspiera:
Towarowa Giełda Energii, IRGiT i ukraińska giełda energii UEEX będą współpracować. Na stole leży m.in. możliwość rozliczania transakcji na przyszłym rynku terminowym UEEX. Czy na giełdę trafi też handel energią na połączeniach polsko-ukraińskich?
tge.ukr.foto
Rynek energii rozwija:
Polski offshore wspiera:
To rodzinny duży liftback z przyśpieszeniem lepszym od niemal wszystkich supersamochodów na świecie, za 20-50% ich ceny. Na teście przez pół Polski przekonaliśmy się, że 770 KM pod maską (i w bagażniku) potrafi się przydać. A jaki zasięg udało się z niej wycisnąć na niemal 500 km trasie?
test tesla p100d
Elektromobilność napędza:
Technologie wspiera: