Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Artykuł sponsorowany
  4. >
  5. Firma Elektrum Group laureatem nagrody w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości

Firma Elektrum Group laureatem nagrody w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości

Materiał Partnera
Zastanawiasz się nad optymalizacją zużycia energii, obniżeniem kosztów, zwiększeniem wydajności energetycznej lub zmniejszeniem wpływu na środowisko w swojej firmie? Nie mając doświadczenia łatwo popełnić błąd, który kosztować nas może naprawdę duże pieniądze.
Elektrum

W takim przypadku znalezienie dobrej firmy zajmującej się doradztwem energetycznym może być kluczowym wyborem.

Poszukując wsparcia, warto wziąć pod uwagę to, jak długo dana firma działa na rynku, jakie są opinie jej klientów, czy zatrudnia odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają wiedzę i umiejętności w zakresie efektywności energetycznej oraz różnych technologii i źródeł energii. Powyższe kryteria jak i wiele innych spełnia nagradzana firma Elektrum Group, która śmiało może być nazwana pionierem w doradztwie energetycznym.

Firma Elektrum Group- nagradzany broker energetyczny

Polska firma Elektrum Group działa na naszym rynku nieprzerwanie od ponad 13 lat. Przez ten czas w swoim zespole zebrała 110 doświadczonych i wykwalifikowanych doradców, którzy obsługują stale ponad 4 200 klientów i nawiązała współpracę z największymi i najbardziej godnymi zaufania spółkami obrotu energią w Polsce. Efektem jej działań są oszczędności, jakie udaje się osiągnąć klientom wraz ze wsparciem firmy Elektrum Group, które u rekordzistów sięgają nawet 82% w skali roku!

Kim jest broker energetyczny?

Broker energetyczny to profesjonalny doradca, który działa na rynku energii i pomaga klientom (np. firmom, przedsiębiorstwom, instytucjom) w znalezieniu najkorzystniejszych ofert dostaw energii elektrycznej lub gazu. Jego rolą jest negocjowanie umów z różnymi dostawcami energii w imieniu klienta, co ma na celu zapewnienie optymalnych warunków umowy, atrakcyjnych cen oraz korzystnych warunków związanych z dostawą i obsługą energii. Ważne jest, aby broker energetyczny, tak jak Elektrum Group, działał transparentnie i rzetelnie, a jego interesy były zgodne z interesami klienta.

Ogólnopolski Plebiscyt Orły Polskiej Przedsiębiorczości – kilka słów o nagrodzie

Zaangażowanie i wiedza jaką dysponuje firma Elektrum Group nie pozostają niedocenione, gdyż firma uzyskała tytuł „Zasłużony dla Polskiej Przedsiębiorczości 2022” w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości. Jest to nagroda przyznawana zarówno firmom jak i osobom, które poprzez swoje doświadczenie od ponad 10 lat kreują postawy przedsiębiorczości, a tym samym przyczyniają się do rozwoju gospodarczego naszego kraju. Celem plebiscytu jest budowanie konkurencyjności i innowacyjności polskich przedsiębiorstw.

Co więcej, w czasie swojej długoletniej działalności, firma Elektrum Group uzyskała Certyfikat Rzetelnej Firmy, świadczący o jakości jej działań. Dodatkowo, przedsiębiorstwo wspiera także sport i od kwietnia 2022 firma Elektrum jest dumnym sponsorem łódzkiego klubu żużlowego H. Skrzydlewska Orzeł Łódź.

Korzystanie z usług brokera energetycznego może być korzystne dla przedsiębiorstw, które chcą zaoszczędzić na kosztach energii, ale nie mają wystarczającej wiedzy i doświadczenia w negocjacjach z dostawcami energetycznymi. Dzięki pomocy brokera, mogą znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania i lepiej zarządzać swoim zużyciem energii. Wybieraj mądrze – stawiaj na firmy z doświadczeniem i uznaniem wśród swoich klientów, tak jak w przypadku firmy Elektrum Group.

Link do strony internetowej: https://elektrum.com.pl/

Rynek energii rozwija:
Już za kilka lat sektor publiczny może zacząć podlegać rygorystycznym wymogom efektywności energetycznej budynków. Z drugiej strony będzie narastał problem z niedoborem mieszkań i starzeniem się społeczeństwa. Jak temu zaradzić?
Budowa modułowego budynku społecznego w Mysłowicach 5. Fot. NCBR
Każdy z 56 modułów, składających się na czterokondygnacyjny obiekt w Mysłowicach, powstał w fabryce DMDmodular w Skawinie. Fot. NCBR
Technologie wspiera:
Partner działu Klimat:
Zielone technologie rozwijają:
Polski offshore wspiera:
Zielone technologie rozwijają: