Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Ustawa o OZE dzisiaj na rządzie. Co się może zmienić?

Ustawa o OZE dzisiaj na rządzie. Co się może zmienić?

Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy Rada Ministrów w końcu zajmie się dzisiaj nowelizacją ustawy o odnawialnych źródłach energii. Ostatecznie ten punkt trafił do porządku obrad w wczoraj wieczorem. Projekt wciąż bowiem budzi kontrowersje wśród polityków PiS.
straw-bales-726976 1920

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
GreenWay Polska, największy operator stacji ładowania samochodów elektrycznych w naszym kraju, prawdopodobnie już w maju zacznie pobierać opłaty za swoje usługi. Portal WysokieNapiecie.pl ustalił jaki model rozliczeń chce wdrożyć firma i ile może kosztować przejechanie 100 km autem elektrycznym w stosunku do jazdy autem spalinowym.
tech ev greenway
Prace nad wyczekiwaną przez branżę OZE regulacją otwierającą rynek źródeł odnawialnych, jaką jest nowelizacja ustawy o OZE trwają od roku. Jej przyjęcie przez Radę Ministrów zostało jednak ponownie odłożone. Chociaż spór o kształt ustawy, o czym można przeczytać w Obserwatorze Legislacji Energetycznej, zdaje się mieć charakter polityczny, to warto zwrócić uwagę także na kluczowe błędy merytoryczne projektowanej nowelizacji.
oze ustawa

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!