Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Nowelizacja ustawy o OZE jeszcze poczeka

Nowelizacja ustawy o OZE jeszcze poczeka

Projekt ustawy o odnawialnych źródłach energii miał zostać rozpatrzony przez rząd tydzień temu, ale w ostatniej chwili zdjęto go z porządku obrad. Miał wrócić na posiedzenie rządu w czwartek, ale zamiast tego wróci do wewnętrznych prac Rady Ministrów. Dlaczego?
rzad morawieckiego

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Orlen zrealizował plan wykupu akcji czeskiego Unipetrolu, co może wzmocnić rozwój segmentu petrochemicznego koncernu. To zdaniem ekspertów logiczne inwestycje, bo w długiej perspektywie rozwój aut elektrycznych wpłynie na rynek paliw.
SONY DSC
SONY DSC
Ubiegły rok w unijnej energetyce przejdzie do historii. W 2017 roku po raz pierwszy łączna produkcja energii z wiatru, słońca i biomasy była większa od tej w blokach energetycznych opalanych węglem kamiennym i brunatnym.
Produkcja energii UE2017
Zielone technologie rozwijają:
Rynek energii rozwija:
Technologie wspiera:
Nie ma prostszego sposobu na przetestowanie samochodów elektrycznych, niż wynajęcie ich za pomocą smartfonu prosto z ulicy np. w drodze do domu. Koszt? Przez pół Warszawy przejedziemy za kilka-kilkanaście złotych – wynika z, przeprowadzonego przez dziennikarzy WysokieNapiecie.pl, testu systemu elektrycznego carsharingu, oferowanego w stolicy przez największego sprzedawcę prądu w mieście.
tech ev carsharing innogy
Elektromobilność napędza:
Technologie wspiera: