Menu
Patronat honorowy Patronage

Nowelizacja ustawy o OZE jeszcze poczeka

Projekt ustawy o odnawialnych źródłach energii miał zostać rozpatrzony przez rząd tydzień temu, ale w ostatniej chwili zdjęto go z porządku obrad. Miał wrócić na posiedzenie rządu w czwartek, ale zamiast tego wróci do wewnętrznych prac Rady Ministrów. Dlaczego?

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp

Partnerzy portalu

Orlen zrealizował plan wykupu akcji czeskiego Unipetrolu, co może wzmocnić rozwój segmentu petrochemicznego koncernu. To zdaniem ekspertów logiczne inwestycje, bo w długiej perspektywie rozwój aut elektrycznych wpłynie na rynek paliw.
SONY DSC
Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Ubiegły rok w unijnej energetyce przejdzie do historii. W 2017 roku po raz pierwszy łączna produkcja energii z wiatru, słońca i biomasy była większa od tej w blokach energetycznych opalanych węglem kamiennym i brunatnym.
Zielone technologie rozwijają:

Partnerzy portalu

Rynek energii wspiera:
Rynek energii wspiera:
Technologie wspiera:

Partnerzy portalu

Nie ma prostszego sposobu na przetestowanie samochodów elektrycznych, niż wynajęcie ich za pomocą smartfonu prosto z ulicy np. w drodze do domu. Koszt? Przez pół Warszawy przejedziemy za kilka-kilkanaście złotych – wynika z, przeprowadzonego przez dziennikarzy WysokieNapiecie.pl, testu systemu elektrycznego carsharingu, oferowanego w stolicy przez największego sprzedawcę prądu w mieście.

Partnerzy portalu