Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Rynek
  4. >
  5. Transmisja Transformacja polskiej gospodarki poprzez energetykę i przemysł – na żywo

Transmisja Transformacja polskiej gospodarki poprzez energetykę i przemysł – na żywo

XI międzynarodowa konferencja NEUF 2015 pt. „Transformacja polskiej gospodarki poprzez energetykę i przemysł – efektywność, produktywność, dialog społeczny” - Ministerstwo Gospodarki (Pl. Trzech Krzyży 3/5 Warszawa

neuf 2015

 

Transmisja online XI Międzynarodowa konferencja NEUF 2015

Transformacja polskiej gospodarki poprzez energetykę i przemysł –

efektywność, produktywność, dialog społeczny

 

26 czerwca 2015, godz.09:00 Ministerstwo Gospodarki 

Pl. Trzech Krzyży 3/5, Warszawa, Sala Pod Kopułą

 

 

Rynek energii rozwija:

Unia energetyczna, „cudowne dziecko” Donalda Tuska, zaczyna dorastać. Choć szczegółowe propozycje coraz bardziej irytują polskich energetyków, to trzeba pogodzić się z faktem, że innej unii nie będzie

moliwoci pocze
Rynek energii rozwija:

Według naszych ustaleń tylko trzy działające w Polsce firmy dostały ankiety z Brukseli w sprawie mechanizmów wspierania mocy. Wokół ankiet panuje w dodatku atmosfera dziwnej tajemniczości.

ue flagi
Rynek energii rozwija:

Marginalizacja węgla jako źródła energii elektrycznej dzięki atomowi i OZE to główne założenie nowej czeskiej strategii energetycznej. Dokumentowi nie można odmówić siły rażenia, bo jeszcze nie był formalnie przyjęty przez rząd w Pradze, a już boleśnie ugodził Polskę.

czech republik energy mix
Rynek energii rozwija:

Szczyt emisyjności sektora energetycznego już w 2020 roku a następnie co pięć lat przeglądy wyznaczonych celów klimatycznych – to dwa z czterech punktów propozycji globalnego porozumienia klimatycznego zaproponowanego przez Międzynarodową Agencję Energii (MAE).

CO2