Menu
Patronat honorowy Patronage

Dziennikarz WysokieNapiecie.pl tłumczył zasady działania carsharingu na antenie TOK FM

Dziennikarz WysokieNapiecie.pl Bartłomiej Derski i rzeczniczka Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie Karolina Gałecka rozmawiali na antenie radia TOK FM o carsharingu w Warszawie.

Wysłuchaj całej rozmowy:

Podcast można odsłuchać także na stronie TOK FM

Czytaj także: 10 wad i zalet carsharingu. Jak się jeździ „autem na minuty”?

Czytaj także: We Wrocławiu już 190 elektrycznych nissanów „na minuty”

Partnerzy portalu

Toyota i Chubu Electric Power zawarły porozumienie w sprawie wspólnej budowy systemu magazynowania energii Storage Battery System na przemysłową skalę. Zostaną w nim powtórnie wykorzystane akumulatory z samochodów elektrycznych, hybrydowych i hybryd plug-in Toyoty. Dzięki temu baterie będą pracowały nadal po zakończeniu życia samochodu.
Technologie wspiera:

Partnerzy portalu

Podczas tegorocznych targów Consumer Electronics Show w Las Vegas nie zabrakło zapowiedzi ze świata e-motoryzacji. Co nowego pojawi się w najbliższych latach na rynku?
Las Vegas – January 3, 2017 – Fiat Chrysler Automobiles unveiled the Chrysler Portal Concept at CES 2017 today. Designed to grow with millennials through their life stages, the Chrysler Portal Concept is electric powered, seats six and has a number of high-tech sensors that allows it to be classified as a semi-autonomous vehicle.

Partnerzy portalu

PKN Orlen przygląda się różnym projektom produkcji energii elektrycznej, w tym jądrowej, w celu skorzystania z oczekiwanego wzrostu zapotrzebowania na energię w perspektywie 15-20 lat, wynika z wypowiedzi wiceprezesa Mirosława Kochalskiego.
Rynek energii wspiera:
Rynek energii wspiera:
Technologie wspiera:

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu