Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Rynek
  4. >
  5. Transmisja Perspektywa rynków energii, a unia energetyczna – na żywo

Transmisja Perspektywa rynków energii, a unia energetyczna – na żywo

Transmisja online Perspektywa rynków energii, a unia energetyczna. 20 maja 2015, godz.11:00 Redakcja tygodnika "Polityka"

perspektywa

 

Transmisja online Perspektywa rynków energii, a unia energetyczna

 

20 maja 2015, godz.11:00 Redakcja tygodnika „Polityka”

 

 

Rynek energii rozwija:

Uratowanie Kompanii Węglowej wymaga trzech elementów: pozyskania 3,2 mld zł kapitału, zgody banków - wierzycieli na przeniesienie długu oraz zatwierdzenia planu przez Komisję Europejską. I wszystko to musi nastąpić niemal równocześnie.  

nowa kw prognozy

Portal WysokieNapiecie.pl skończył dwa lata. To dobry moment aby sprawdzić jak oceniacie naszą pracę i dowiedzieć się jak powinniśmy się zmieniać, aby sprostać oczekiwaniom najważniejszej dla nas osoby – Twoim, Drogi Czytelniku :) Zdecydowaliśmy się opublikować każdą uwagę pod naszym adresem i pokazać jak zmieniamy się, aby sprostać Twoim wymaganiom.

logo wysokienapiecie
Rynek energii rozwija:

Ministerstwo Gospodarki przedstawiło projekt nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE) ), która weszła w życie zaledwie 11 dni temu.  To próba znalezienia kompromisu w urzędniczym wydaniu. Prosumentom nie pomoże.

oze taryfy fit nowela
Zielone technologie rozwijają:

Odnawialne źródła energii w Polsce rozwijają się. I to nawet szybciej, niż wymaga Unia Europejska i zakładał rząd. Resort gospodarki jest zadowolony z wyników, ale ekolodzy nie.

oze udzial polsce 2015
Rynek energii rozwija: