Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Zmiana ustawy o OZE wprowadzi nowe regulacje dotyczące prosumentów

Zmiana ustawy o OZE wprowadzi nowe regulacje dotyczące prosumentów

W tym półroczu powinny zostać przyjęte nowe regulacje dotyczące prosumenta wirtualnego i zbiorowego. Jednocześnie ma być ujednolicony system rozliczania prosumentów, a to oznacza zmiany w obecnym systemie opustów. Przedstawiamy propozycje, do których dotarł portal WysokieNapiecie.pl.
prawo panele pv oze

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Zielone technologie rozwijają:
Światowe fundusze hedgingowe nagle rzuciły się na europejski rynek uprawnień do emisji CO2. Prawdopodobnie Bruksela spróbuje położyć bariery spekulacji. Tylko czy znajdzie odpowiednie narzędzia?
EUA CO2
Partner działu Klimat:
Polski giełdowy rynek energii przez lata stał się najważniejszym punktem odniesienia dla wytwórców i odbiorców. Giełda na tyle, na ile może neutralizuje mankamenty naszego rynku, wynikające ze struktury właścicielskiej czy wysokiego stopnia koncentracji.
blur-1853262 1280
Rynek energii rozwija:
Wiosną tego roku firma Subsea 7 zacznie instalować na dnie Morza Północnego, sto kilometrów na zachód od brzegów Danii pokaźnej wielkości urządzenie, nazywane potocznie PLEM. Będzie to odgałęzienie potężnego gazociągu Europipe II, którym gaz z norweskiego szelfu płynie do Europy. Będzie to początek szeregu gazociągów, który jako Baltic Pipe sięgnie Polski. 
gaz system plem

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!