Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. WysokieNapiecie.pl w mediach
  4. >
  5. TVP Info

TVP Info

Redaktor Rafał Zasuń rozmawiał z Piotrem Chęcińskim w programie "Świat i gospodarka" o przyszłości energetyki atomowej w Polsce i Europie.

Redaktor Rafał Zasuń rozmawiał z Piotrem Chęcińskim w programie „Świat i gospodarka” o przyszłości energetyki atomowej w Polsce i Europie.

W Europie widać w tej chwili podział na dwa bloki – atomowy Francja, Finlandia, Wielka Brytania i antyatomowy, na którego czele stoją Niemcy i Austria. Dla Polski elektrownia atomowa może być korzystnym źródłem energii, ale trzeba bardzo starannie przeanalizować koszty jej budowy i koszty produkowanej przez nią energii – mówił redaktor naczelny portalu WysokieNapiecie.pl Rafał Zasuń w programie Piotra Chęcińskiego Świat i gospodarka na antenie TVP Info19 kwietnia.

Komisja Europejska przyjęła wytyczne w sprawie pomocy publicznej dla energetyki. Berlin osiągnął swój główny cel, nasz rząd i  energetycy mogą mówić o porażce.

almunia
Rynek energii rozwija:

Berlin zmieni ustawę o odnawialnych źródłach energii. Celem jest zahamowanie wzrostu cen i wyznaczenie ścieżki rozwoju OZE.

budowamorze1
Zielone technologie rozwijają: