Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Ważna zmiana w Ministerstwie Klimatu

Ważna zmiana w Ministerstwie Klimatu

Z końcem roku z MKiŚ odszedł dyrektor jednego z kluczowych departamentów w resorcie Michała Kurtyki. Jak ustalił Obserwator Legislacji Energetycznej portalu WysokieNapiecie.pl jego fotel został już obsadzony. Co o nowym dyrektorze sądzi branża?
mk ministerstwo klimatu srodowiska

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Zielone technologie rozwijają:
Po 2025 roku sterowalna moc konwencjonalna może nie być w stanie zabezpieczyć krajowego systemu elektroenergetycznego. Czy system aukcyjny dla OZE może doprowadzić do lepszej integracji zmiennych odnawialnych źródeł energii z systemem energetycznym?
Business People Discussion Solar Power Energy Concept
Business People Discussion Solar Power Energy Concept
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:
Przynajmniej kilka wydarzeń przemawia za tym, aby historycy za kilkadziesiąt lat spojrzeli na 2020 jako na rok przełomowy w polskiej energetyce, który zdarza się raz na kilkanaście lat.
Power cables with sparkles on blue background
SSUCv3H4sIAAAAAAAEAJ2QzQrDIBCE74W+g3j2UOitrxJ62OgSlpoIuqaUkHePv+C5N+ebHdfxuN+EkDME0vIljqySJmtjYA9Mbkv4oRpHQ+w8gc0ws7M4MjBwDBjyFQ1pYFzSbIUt3/dMVYtuFDMlkiWlGliIc2EdnervZD28exVYcNO/8uChiEeLUItMdVR+vox+HavtZNANGqIhN7TcnQabA8/hZp0+1K1t33kBWD1OEHcBAAA=
Rynek energii rozwija:
Operatorzy systemów przesyłowych gazu z Polski i Litwy, Gaz-System i Amber Grid znają już oczekiwania uczestników rynku gazu, przede wszystkim co do zasad dostępu do budowanego interkonektora GIPL. 
GAZ gipl