Menu
Patronat honorowy Patronage

Perspektywy wykorzystania wodoru w transformacji energetycznej

Do […]

Do dyskusji na temat przyszłości energetyki Frederic Faroche zaprasza kolejnych dziennikarzy. Tym razem po drugiej stronie w „odwróconym wywiadzie” zasiadł Michał Niewiadomski z Rzeczpospolitej, z którym prezes Veolii rozmawiał m.in. o perspektywach wykorzystania paliwa wodorowego w transformacji energetycznej. Miłego oglądania!  

 

 

 

Technologie wspiera:

Partnerzy portalu

Materiał Partnera
Najnowszej generacji falownik Hypontech, już wkrótce dostępny będzie w ofercie OZE Projekt. Urządzenia dostępne będą zarówno w ofercie skierowanej do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dlaczego według ekspertów Hypontech, to falownik doskonały? Sprawdzamy!
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:

Partnerzy portalu

W przyszłym roku Polska otrzyma pierwsze środki z Funduszu Modernizacyjnego, który zasilą przychody ze sprzedaży 2 proc. europejskich uprawnień do emisji dwutlenku węgla. Rząd na razie nie ma oficjalnego planu na co wydać te pieniądze, a poszczególne resorty mają zupełnie różne pomysły
Klimat wspiera:
Technologie wspiera:

Partnerzy portalu

Tak drogo Polska Grupa Energetyczna jeszcze nigdy nie kupowała węgla kamiennego do produkcji energii elektrycznej i ciepła. Koszty paliwa, obok wysokich kosztów CO2, są drugim najważniejszym powodem wysokich cen prądu, rosnącego importu energii i spadającego zużycia węgla w Polsce.
Rynek energii wspiera:
Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Dziennikarz WysokieNapiecie.pl, Bartłomiej Derski, został nagrodzony w konkursie na najlepsze materiały dziennikarskie poruszające tematykę ekologicznych inwestycji, organizowanym przez NFOŚiGW pod patronatem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.
Rynek energii wspiera:
Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu