Menu
Patronat honorowy Patronage

Bartłomiej Derski w TOK FM – o wiatrakach, certyfikatach i pieniądzach

Redaktor WysokieNapiecie.pl odpowiada na pytania dotyczące artykułu opublikowanego w tygodniku "Sieci" - "OZE – energetyczny przekręt wart miliardy?".

Redaktor WysokieNapiecie.pl odpowiada na pytania dotyczące artykułu opublikowanego w tygodniku „Sieci” – „OZE – energetyczny przekręt wart miliardy?”.

 

Cała rozmowa do odsłuchania TUTAJ

Partnerzy portalu

Gazeta Wyborcza powołuje się na artykuł redaktora Rafała Zasunia - "Polska energetyka zaciąga dług za granicą, ale nie na węgiel"

Partnerzy portalu

W głównym wydaniu "Wiadomości" stacji TVP 1 cytowane były informacje portalu WysokieNapiecie.pl dotyczące przejęcia EDF przez Polską Grupę Energetyczną.

Partnerzy portalu

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump zapowiada powrót „czystego węgla” i przywrócenie miejsc pracy dla górników. Jednak oficjalne statystyki administracji USA dobitnie pokazują – w amerykańskiej energetyce węgiel był i jest mocno w odwrocie.

Technologie wspiera:

Partnerzy portalu

UOKIK w ciągu miesiąca może zatwierdzić zakup przez PGE aktywów francuskiego giganta, które tylko w ub.r. przyniosły mu 3,8 mld zł przychodu. Po przejęciu narodowy czempion będzie wytwarzać ponad 40 proc. prądu w Polsce. Z tego względu regulator zaproponuje działania wzmacniające konkurencję na rynku - wynika z informacji portalu WysokieNapiecie.pl.

Rynek energii wspiera:
Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu