Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. WysokieNapiecie.pl w mediach
  4. >
  5. WP Autokult.pl, Gazeta.pl, Wnp.pl i Gloswielkopolski.pl – o planach produkcji e-Craftera w Polsce

WP Autokult.pl, Gazeta.pl, Wnp.pl i Gloswielkopolski.pl – o planach produkcji e-Craftera w Polsce

Portal WP Autokult.pl i Gazeta.pl cytują informacje zdobyte przez dziennikarzy WysokieNapiecie.pl na temat planu budowy elektrycznego auta ciężarowego ze stajni VW w Polsce.

 

Portal WP Autokult.pl i Gazeta.pl cytują informacje zdobyte przez dziennikarzy WysokieNapiecie.pl na temat planu budowy elektrycznego auta ciężarowego ze stajni VW w Polsce.

Cały artykuł na portalu Autokult.plGazeta.pl, Wnp.pl i Gloswielkopolski.pl

Pierwszy samochód dostawczy Volkswagena na prąd będzie prawdopodobnie produkowany w nowej fabryce w Polsce ─ wynika z informacji portalu WysokieNapiecie.pl. Niemiecki van niedługo ma mieć także polskiego konkurenta, który został właśnie zaprezentowany w Hanowerze.

tech ev-vw e-crafter
Elektromobilność napędza:
Technologie wspiera:

Gaz-System rozpoczyna przygotowania do rozbudowy terminala LNG w Świnoujściu. Efektem ma być wzrost zdolności regazyfikacjiWz dzisiejszych 5 mld m sześc. rocznie. Pytanie jak skonsumować w Polsce takie ilości gazu.

gaz coral-anthelia
Zielone technologie rozwijają:

Ujemne ceny energii elektrycznej w Niemczech? Winni są wytwórcy energii ze źródeł pracujących w podstawie, bo są mało elastyczni i nie reagują na sygnały cenowe z rynku – stwierdza specjalny raport niemieckiego regulatora rynku energii BNetzA. Według urzędu, tradycyjni producenci energii wytwarzają jej wielokrotnie za dużo, np. w okresach bardzo wysokiej produkcji prądu z farm wiatrowych i paneli słonecznych.

rynek ceny
Rynek energii rozwija: