Menu
Patronat honorowy Patronage

48 istotnych zmian wprowadzanych do ustawy o OZE

W Obserwator Legislacji Energetycznej publikujemy syntetyczne podsumowanie 48 istotnych zmian, jakie do ustawy o OZE wprowadzić ma projektowana nowelizacja w jej najbardziej aktualnej wersji (1.6), przekazanej w piątek na Komisję Prawniczą rządu (planowaną na 11 i 12 czerwca).

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu

Dokładnie 9 czerwca 1919 roku pionierzy polskiej elektrotechniki założyli stowarzyszenie, które urosło w czasie XX-lecia, przetrwało okupację i PRL, a dziś świętuje swoje stulecie. Z tej okazji przypominamy sylwetkę jednego z założycieli SEP i jego prezesa – Kazimierza Szpotańskiego. To jego aparaty odliczały zużycie energii niemal wszystkim odbiorcom elektryczności przedwojennej Polski – co przypominamy na kartach „Wieku energetyków”.
Delegacja elektryków polskich u Prezydenta RP na Zamku Królewskim w Warszawie. Od lewej: Prezydent RP Ignacy Mościcki, inż. Alfons Hoffman, inż. Kazimierz Szpotański, inż. Józef Podoski

Partnerzy portalu

Bartłomiej Derski tłumaczył widzom stacji TVN24 BiS, że polskie koncerny energetyczne potrzebują zagranicznych partnerów do budowy morskich farm wiatrowych.

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu