Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Co przyniesie nowelizacja ustawy o dotowaniu prądu?

Co przyniesie nowelizacja ustawy o dotowaniu prądu?

W poniedziałek minister energii Krzysztof Tchórzewski spotkał się z unijnym komisarzem ds. energii i klimatu Miguelem Arias Canete. Zakończyło to długą rundę rozmów jaką przedstawiciele resortu odbyli w Brukseli z pracownikami DG Energy oraz DG Comp. Co ustalili?
pieniadze 100 200

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Urząd Regulacji Energetyki zawalony jest wnioskami o wydanie białych certyfikatów. Na decyzje czeka się ponad rok, a w kolejce jest 1,7 tys. wniosków. Ponieważ gra się toczy o miliony, spółki zaczynają pozywać URE i jest już pierwszy wyrok w takiej sprawie. Jeśli nic się nie zmieni, handel białymi certyfikatami stanie pod znakiem zapytania.
BialeCertyfikaty
Bartłomiej Derski tłumaczył słuchaczom Polskiego Radia, że dzisiaj możemy jedynie spekulować o kosztach budowy elektrowni atomowej w Polsce, bo na stole nie leży żadna oferta.Całą rozmowa na stronie Polskiego Radia
radio wmediach
Bartłomiej Derski komentował doniesienia "Dziennika Gazety Prawnej" na temat wielkości budżetu rekompensat za wzrost cen energii względem rzeczywistych kosztów zakupu energii na giełdzie.
tv wmediach