Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Rynek
  4. >
  5. Debata RYNEK ENERGII WERSJA 2.0 na żywo od 11:00 do 12:30

Debata RYNEK ENERGII WERSJA 2.0 na żywo od 11:00 do 12:30

Zapraszamy na debatę online na temat nowego modelu rynku energii i doświadczeń Brytyjczyków w jego transformacji. Obecność oficjalnie potwierdziła Monika Morawiecka, dyrektor zarządzająca obszarem strategii i współpracy międzynarodowej w PGE Polska Grupa Energetyczna.
slup energetyczny

slup energetycznyZapraszamy na debatę online na temat nowego modelu rynku energii i doświadczeń Brytyjczyków w jego transformacji. Obecność oficjalnie potwierdziła Monika Morawiecka, dyrektor zarządzająca obszarem strategii i współpracy międzynarodowej w PGE Polska Grupa Energetyczna.

Rynek energii 2.0 widziany oczami Brytyjczyka. Zapraszamy na niezwykle ciekawą debatę z udziałem profesora University College of London i przedstawicieli polskiej energetyki, organizowaną przez portal WysokieNapiecie.pl we współpracy z Forum Analiz Energetycznych.Rynek energii rozwija:

Bartłomiej Derki został laureatem konkursu na najlepszy materiał dziennikarski poświęcony energetyce wiatrowej w 2016 roku.

derski irew2016

Magazyn "Polska i Świat" TVN24 kontynuuje temat portalu WysokieNapiecie.pl o miejscu energetyki słonecznej w poprawie bezpieczeństwa energetycznego Polski w upalne letnie dni.

derski bartlomiej wysokienapiecie

Estonia chce wiedzieć dlaczego Polska ogranicza import energii nocą. Bronimy się tłumacząc, że polskie elektrownie nie wytrzymałyby większych wahań produkcji. Jednocześnie nie robimy za wiele, by to zmienić. Problem techniczny to jednak początek dylematów integrującej się europejskiej energetyki. Państwa UE muszą odpowiedzieć na kluczowe pytanie – kto ma odpowiadać za ich bezpieczeństwo energetyczne.

rynek ceny energii baltyk 19.06.2016
Rynek energii rozwija:

W tym tygodniu energetycy będą w najwyższej gotowości. Zbliżymy się do marginesu bezpieczeństwa polskiego systemu elektroenergetycznego. Byłoby inaczej, gdyby politycy słuchali osób odpowiedzialnych za to bezpieczeństwo, zamiast kierować się stereotypami.

oze pv lato polska mw
Rynek energii rozwija: