Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Portal
  4. >
  5. WysokieNapiecie.pl kończy trzy lata

WysokieNapiecie.pl kończy trzy lata

Obchodzimy trzecie urodziny! Dziękujemy, że jesteście z nami!

3 urodziny 400

3 urodziny 400Obchodzimy trzecie urodziny! Dziękujemy, że jesteście z nami!

To był kolejny rok niezwykle wytężonej pracy całego zespołu tworzącego portal WysokieNapiecie.pl. Bardzo poważnie potraktowaliśmy Wasze oceny i sugestie z ubiegłorocznej ankiety i staraliśmy się spełnić Wasze oczekiwania najlepiej, jak potrafimy.

Zdecydowanie więcej miejsca poświęciliśmy energetyce odnawialnej. Dostępne online są także wszystkie nowe analizy Obserwatora Legislacji Energetycznej. Dzięki rosnącej liczbie abonentów OLE część artykułów możemy udostępniać także bezpłatnie.

Zgodnie z sugestiami stworzyliśmy także nowy dział – Krótkie spięcie – w którym w formie infografik i krótkich analiz przedstawiamy zmieniający się obraz sytuacji sektora energetycznego w Polsce, Europie i na świecie.

W ciągu ostatniego roku analizy i komentarze dziennikarzy WysokieNapiecie.plbyły cytowane przez największe media w Polsce i za granicą blisko sto razy.  W tym czasie nasze artykuły zostały opublikowane na łamach blisko 30 portali i czasopism, z którymi współpracujemy ok. 3000 razy, co czyni nas jednym z najbardziej opiniotwórczych mediów w branży.

Po dołączeniu dwóch nowych dziennikarzy, WysokieNapiecie.pl stało się największym w Polsce zespołem redakcyjnym zajmującym się wyłącznie sektorem paliwowo-energetycznym.

Dzięki podpisanej w październiku umowie z Grupą Wirtualna Polska – liderem polskiego Internetu w obszarze biznes, finanse i prawo – nasze artykuły są teraz dostępne dla kolejnych 6,5 mln użytkowników, generujących 105 mln odsłon miesięcznie.

W marcu 2015 roku dziennikarze WysokieNapiecie.pl zostali dwukrotnie nagrodzeni w konkursie o Platynowy Megawat, organizowanym przez Towarową Giełdę Energii. Kapituła uznała, że Rafał Zasuń i Bartłomiej Derski opublikowali najlepszy tekst poświęcony rynkowi energii elektrycznej. Justyna Piszczatowska odebrała w imieniu całej redakcji wyróżnienie specjalne Kapituły Konkursu „za popularyzację trudnych zagadnień związanych z liberalizacją rynków energii i gazu”.

Kolejny rok zamknęliśmy podwojeniem liczby odsłon i czytelników portalu i jeszcze szybszym wzrostem liczby użytkowników śledzących nas na twitterze (ponad 1 tys. osób) i facebooku (ponad 3,5 tys. osób).

W utrzymaniu niezwykłej dynamiki ponownie pomogły oczywiście liczne wydarzenia w branży elektroenergetycznej (20. stopień zasilania), OZE (prace nad ustawą o OZE) i górnictwie (ratowanie spółek górniczych)..

Jednak rozwój portalu nie byłby możliwy bez Was. Dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom za niezwykle ciekawe dyskusje toczone na portalu oraz wszystkie uwagi, którymi się z nami dzielicie. Dziękujemy także partnerom i reklamodawcom portalu za zaufanie i szanowanie naszej podstawowej zasady, jaką jest niezależność redakcji.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zamiast budować elektrownie pracujące tylko w szczycie zapotrzebowania, taniej jest zarządzać zużyciem energii w tym czasie. W takie rozwiązania inwestują najbardziej rozwinięte gospodarki świata. W Polsce też są firmy technologiczne dostarczające takie narzędzia. Brakuje tylko zainteresowania decydentów.

Artykuł partnera

teraz energia peak
Rynek energii rozwija:

Dzisiaj sejmowa podkomisja planuje skończyć prace nad projektem tzw. ustawy antywiatrakowej. Wczoraj zostały odrzucone kluczowe poprawki. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa wstępnie zgodziło się na jedną istotną zmianę. Projekt najprawdopodobniej nie zostanie jednak już uchwalony na dzisiejszym posiedzeniu.

Dotyczy: lokalizacji i eksploatacji elektrowni wiatrowych (tzw. ustawa antywiatrakowa)
Tytuł: Ustawa o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych
Etap: Sejmprace podkomisji
Następny etap: Sejm - sprawozdanie komisji

{loadmodule mod_email}

0 ole
Rynek energii rozwija: