Transmisja online debaty pt. „Polska koncepcja gospodarki niskoemisyjnej”
16 października 2015, godz.11:00 – 14:00 Ministerstwo Gospodarki
Pl. Trzech Krzyży 3/5, Warszawa, Sala ABC

Debata on-line pt. „Polska koncepcja gospodarki niskoemisyjnej” - Ministerstwo Gospodarki sala ABC (Pl. Trzech Krzyży 3/5 Warszawa
Transmisja online debaty pt. „Polska koncepcja gospodarki niskoemisyjnej”
16 października 2015, godz.11:00 – 14:00 Ministerstwo Gospodarki
Pl. Trzech Krzyży 3/5, Warszawa, Sala ABC
Zakup kopalni "Brzeszcze" za 1 zł to zaledwie początek. Tauron będzie musiał w najbliższym czasie zainwestować w nią przynajmniej 250 mln zł, a najprawdopodobniej jeszcze szybciej zwrócić 80 mln zł pomocy publicznej. Jak zareaguje na to Komisja Europejska, która jeszcze w lutym twardo twierdziła, że każda kopalnia, która dostała pomoc publiczną, musi być zamknięta?

Debata on-line pt. „Polska koncepcja gospodarki niskoemisyjnej” - Ministerstwo Gospodarki sala ABC (Pl. Trzech Krzyży 3/5 Warszawa
Od 15 października teksty serwisu WysokieNapiecie.pl będą docierać także do czytelników portali z Grupy Wirtualna Polska – wp.pl, o2.pl, BizTok.pl oraz Money.pl.
Odchodzący rząd zostawia w szufladzie dwa warianty zintegrowania górnictwa z energetyką. A w budżecie na przyszły rok zabezpieczono dodatkowe 900 mln zł dla SRK, co otwiera drogę do likwidacji kolejnych nierentownych kopalń.