Państwowa energetyka znalazła się na granicy katastrofy. Stało się tak wskutek fatalnego doboru kadr i upolitycznienia zarządzania - pisze Jacek Szyke, jeden z nestorów polskiej energetyki, [...]
Państwowa energetyka znalazła się na granicy katastrofy. Stało się tak wskutek fatalnego doboru kadr i upolitycznienia zarządzania - pisze Jacek Szyke, jeden z nestorów polskiej energetyki, [...]
Skarb Państwa, wprowadzając Energę na giełdę, nie planuje na razie jej pełnej prywatyzacji, chociaż chętnych na jej akcje nie brakuje.