Od 1 lipca działa Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków i ruszył obowiązek rejestracji źródeł spalania paliw i ogrzewania budynków. Czy osoby, które wykorzystują energię słoneczną do ogrzewania domu lub wody [...]
Od 1 lipca działa Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków i ruszył obowiązek rejestracji źródeł spalania paliw i ogrzewania budynków. Czy osoby, które wykorzystują energię słoneczną do ogrzewania domu lub wody [...]
Od 1 lipca właściciele i zarządcy budynków będą składali w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków deklaracje dotyczące źródeł ciepła i spalania paliw. Deklarację będzie można złożyć przez internet lub w [...]