Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Fotowoltaika
  4. >
  5. Koszt fotowoltaiki
  6. >
  7. Nowa, innowacyjna marka Sigenergy wkracza z KENO na polski rynek energii

Nowa, innowacyjna marka Sigenergy wkracza z KENO na polski rynek energii

Materiał Partnera
W dzisiejszym dynamicznym świecie zwiększająca się świadomość ekologiczna i potrzeba zmiany sposobu pozyskiwania, wykorzystywania oraz magazynowania energii wymuszają poszukiwanie nowych rozwiązań. Nowa, innowacyjna marka – Sigenergy,  wkracza  na polski rynek z ciekawymi rozwiązaniami dostosowanymi do obecnych realiów. Co to za firma i dlaczego warto zwrócić na nią uwagę?
Keno sigenergy

Zielone rozwiązania producenta

W obliczu rosnących kosztów energii oraz coraz większej świadomości ekologicznej, inwestycja w rozwiązania takie, jak Sigenergy staje się coraz bardziej atrakcyjna. Dzięki możliwości magazynowania energii elektrycznej i optymalizacji jej wykorzystania prosumenci mogą oszczędzać na rachunkach za prąd, jednocześnie dbając o środowisko. Wdrażając innowacyjne technologie na polskim rynku, Sigenergy i KENO pokazują, że energia odnawialna staje się coraz bardziej dostępna i opłacalna dla każdego. To krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości, którą warto wesprzeć i w której warto uczestniczyć.

Sigenergy to marka, która przynosi nową jakość zarówno dla instalacji domowych, jak i biznesowych. Rozpoznawalna na rynkach Europy Zachodniej, dzięki współpracy z firmą KENO, od 2024 staje się również dostępna dla polskiego rynku OZE. Jej urządzenia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie poszukiwane są innowacyjne, ekologiczne rozwiązania o dużej pojemności magazynowania, a ograniczone jest miejsce montażu.

Energetyczna rewolucja

Co wyróżnia Sigenergy spośród innych marek na rynku? Przede wszystkim, firma stawia na jakość, niezawodność i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Ich falowniki o zakresie mocy od  5 do 25 kW mają możliwość obsługi modułów bateryjnych o pojemnościach 5 i 8 kWh. Moduły bateryjne można zaś szybko i sprawnie łączyć w jeden zestaw, dostosowując je do aktualnych potrzeb użytkownika. Urządzenia zaprojektowane zostały z myślą o maksymalnej efektywności, bezpieczeństwie oraz łatwości obsługi, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla przedsiębiorstw czy dużych instytucji. Urządzenie wyposażone jest w zasilanie awaryjne 3 faz, co pozwala na niezależność energetyczną nawet w przypadku awarii sieci energetycznej. Dzięki komfortowej w użytkowaniu aplikacji mobilnej mySigen wykorzystującej zasoby sztucznej inteligencji (AI) możliwy jest monitoring oraz inteligentne zarządzanie energią, aby uzyskać możliwie najlepszą wydajność systemu.

image 20

Autoryzowany dystrybutor w Polsce

Warto podkreślić, że Sigenergy pojawił się na polskim rynku dzięki współpracy z renomowanym dystrybutorem – firmą KENO Energy z Gliwic, która od lat znajduje się  w czołówce rynku energii odnawialnej w Polsce i Europie. Dostarcza klientom najwyższej jakości produkty i usługi z zakresu fotowoltaiki, baterii magazynowych oraz systemów zarządzania energią.

Jako ekspert w dziedzinie energii odnawialnej, KENO doskonale rozumie potrzeby klientów i widzi ogromny potencjał rozwiązań oferowanych przez Sigenergy. Jako główny dystrybutor  w Polsce, KENO umożliwia klientom łatwy dostęp do tych innowacyjnych produktów, zapewniając kompleksową obsługę techniczną oraz wsparcie na każdym etapie procesu zakupu i instalacji.

Technologie wspiera:
Fotowoltaikę wspiera:
Węgiel kamienny zasypuje wszystkie dostępne miejsca składowania. Górnicy pracują, ale energetyka nie spala go dostatecznie dużo. Winna jest pogoda, bo było za ciepło i na dodatek słonecznie więc fotowoltaika „blokowała” pracę innych elektrowni.
Depositphotos 170381044 XL
Fotowoltaikę wspiera:
Zagraniczna prasówka energetyczna: Im więcej OZE, tym więcej problemów mają elektrownie jądrowe; Niemiecki przemysł po kryzysie już się nie odbuduje; Chińczycy mówią, że Zachód przegrywa technologiczny wyścig; Elektrykom trzeba ładowarek, a nie ceł na chińskie samochody.
Elektrownia Jądrowa Dukovany fot. Depositphotos
Dynamicznie rosnąca produkcja energii ze źródeł odnawialnych stanowi coraz większe wyzwanie dla europejskich elektrowni jądrowych. Fot. Depositphotos
Technologie wspiera:
Elektromobilność napędza:
Zielone technologie rozwijają:
Tydzień Energetyka: Kto pokieruje kluczowymi spółkami-córkami grup energetycznych; Minister aktywów próbuje ratować kursy akcji; KE wszczyna postępowanie w sprawie chińskich wiatraków; Co z rosyjskim LNG?
gielda akcje rynek
Businessman on blurred background using 3D rendering stock exchange datas and charts

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!