Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Płatne
  4. >
  5. Ułatwienia dla OZE w pakiecie deregulacyjnym

Ułatwienia dla OZE w pakiecie deregulacyjnym

W projekcie deregulacji prawa gospodarczego i administracyjnego znalazły się przepisy dotyczące małych instalacji, mikroinstalacji oraz mikrowiatraków.
PV
fot. Depositphotos

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Zielone technologie rozwijają:
Samochód wodorowy można zatankować w 5 minut, z jego rury wydechowej wydobywa się tylko woda, a paliwo możemy wyprodukować z nadwyżek „zielonej” energii. Dlaczego zatem na świecie sprzedaje się mniej aut wodorowych niż elektrycznych w samej Polsce? Co mówią o przyszłości tej technologii producenci wodoru i aut wodorowych? Czy i kiedy wodór może wygrać z autami spalinowymi i elektrycznymi?
h2 wodor analiza-grafika
Energetyczna gra karciana czyli kto zostanie z czarną Helenką ten zbankrutuje. Satyryczny Przegląd Energetyczny prof. Konrada Świrskiego
węgiel
Zagraniczna prasówka energetyczna: Chiny topią się we własnej fotowoltaice; Fotowoltaiczny płot tańszy niż instalacja na dachu; General Electric już na trzy podzielony; Czy gazowe uzależnienie Europy od USA staje się problemem?
solar-panel-fence
Zamiast "Wesela w Atomicach" Sławomir Mrożek mógłby dziś napisać "Dożynki w Panelicach". Ale płot produkujący prąd na wsi nie pojawił się nawet w bujnej wyobraźni jednego z najwybitniejszych polskich pisarzy. Fot. JustWe
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:
Tydzień Energetyka: Ogromna strata PGE; Ciepłownictwo ma szanse na więcej pieniędzy na transformację; Bruksela odpowiada na skargi Chińczyków na chińskie PV; Niemcy robią aukcje na wodór.
Elektrownia Rybnik fot. Depositphotos
Elektrownia Rybnik, dotychczas zasilana węglem, za kilka lat ma zyskać blok gazowy. Fot. Depositphotos
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!