Menu
Patronat honorowy Patronage

Forum technologii w energetyce – spalanie biomasy, 22-23.10.2015, Bełchatów

Szanowni Państwo!

w nawiązaniu do sukcesu zarówno merytorycznego jak i organizacyjnego jakie odniosły IV poprzednie edycje „Forum Technologii w Energetyce  – Spalanie Biomasy” zapraszamy do udziału w V edycji tego najważniejszego jesiennego spotkania branży, gdzie w jednym miejscu i czasie omówione zostaną najbardziej nurtujące problemy i zagadnienia z zakresu technologii spalania biomasy.

Tegoroczna V edycja „Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy” odbędzie się 22 i 23 października 2015 w Hotelu „Wodnik”, Słok k/ Bełchatowa.

Od pierwszej edycji Forum jak również w tym roku jego Gospodarzem Honorowym jest firma PGE GiEK S.A.Patronem Merytorycznym – Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu, który obchodzi w tym roku 60-lecie działalności a V edycja Forum należy do listy wydarzeń towarzyszących obchodom w.w. jubileuszu, natomiast  Patronat Honorowy objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Urząd Regulacji Energetyki.

Tytuł Sponsora przyjęła firma Amec Foster Wheeler – obecna podczas wszystkich wcześniejszych edycji Forum, zajmująca się projektowaniem, produkcją, dostawami, montażem i uruchamianiem kompletnych obiektów kotłowych oraz instalacji ochrony środowiska dla energetyki zawodowej i przemysłowej. 

Nasze spotkanie tworzone jest z myślą o rozwoju branży biomasowej i od pierwszej edycji stawia przed nami – organizatorami ambitne zadanie stworzenia neutralnego miejsca do wymiany wiedzy i doświadczeń, a zarazem poprzez udział wszystkich podmiotów działających na rynku biomasy od regulatorów poprzez producentów oraz dostawców rozwiązań technologicznych i odbiorców końcowych, do zacieśniania więzi i współpracy między nimi.


Forum jest dwudniowym spotkaniem konferencyjno – warsztatowym, które gromadzi specjalistów z sektora biomasy. Podczas dwóch dni Forum będą Państwo mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusjach specjalistów na temat eksploatacji, bezpieczeństwa technologicznego, konserwacji i przerabiania kotłów do spalania i współspalania biomasy. 

Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych, dostawcy technologii, instalacji, urządzeń i nowoczesnych rozwiązań.

Naszym zadaniem jako organizatora będzie zapewnienie Państwu tematyki poruszającej najważniejsze i najbardziej aktualne zagadnienia z zakresu spalania 
i współspalania biomasy. Chcąc zapewnić Państwu najwyższy poziom merytoryczny Forum zapraszamy do aktywnej współpracy przy tworzeniu agendy wydarzenia. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.

Forum towarzyszyć będzie kolacja przy grillu, która będzie doskonałą okazją do zawarcia nowych kontaktów biznesowych, czemu sprzyjać będzie niewątpliwie sprawdzony już między innymi przy poprzednich edycjach Forum  – „speed dating”.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorstwa z szeroko pojętej branży energetycznej a m.in. elektrownie, elektrociepłownie, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy, firmy zajmujące się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firmy dostarczające technologie oraz firmy inżynieryjne i badawcze.

ZAPRASZAMY

 

Jolanta Szczepaniak
Project Manager

 

powermeetings.eu 
Al. Jerozolimskie 27/306 
00-508 Warszawa

tel.:+48 22 740 67 80
kom.: + 48 505 659 477
faks: +48 22 672 95 89 
e-mail:    [email protected]
www.powermeetings.eu

 

Enea w poniedziałek 14 września ogłosiła giełdowe wezwanie na akcje Bogdanki. Chce przejąć kontrolę nad spółką płacąc inwestorom po 67,39 zł za akcję. Główny akcjonariusz oczekuje wyższej ceny.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne chcą zaczynać prace nad drugą fazą LitPol Link – „mostu” energetycznego z Litwą. Jednak ze strony Litwy budowa drugiej części połączenia wymaga podjęcia pewnych strategicznych decyzji.