Menu
Patronat honorowy Patronage

Forum technologii w energetyce – spalanie biomasy, 22-23.10.2015, Bełchatów

Szanowni Państwo!

w nawiązaniu do sukcesu zarówno merytorycznego jak i organizacyjnego jakie odniosły IV poprzednie edycje „Forum Technologii w Energetyce  – Spalanie Biomasy” zapraszamy do udziału w V edycji tego najważniejszego jesiennego spotkania branży, gdzie w jednym miejscu i czasie omówione zostaną najbardziej nurtujące problemy i zagadnienia z zakresu technologii spalania biomasy.

Tegoroczna V edycja „Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy” odbędzie się 22 i 23 października 2015 w Hotelu „Wodnik”, Słok k/ Bełchatowa.

Od pierwszej edycji Forum jak również w tym roku jego Gospodarzem Honorowym jest firma PGE GiEK S.A.Patronem Merytorycznym – Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu, który obchodzi w tym roku 60-lecie działalności a V edycja Forum należy do listy wydarzeń towarzyszących obchodom w.w. jubileuszu, natomiast  Patronat Honorowy objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Urząd Regulacji Energetyki.

Tytuł Sponsora przyjęła firma Amec Foster Wheeler – obecna podczas wszystkich wcześniejszych edycji Forum, zajmująca się projektowaniem, produkcją, dostawami, montażem i uruchamianiem kompletnych obiektów kotłowych oraz instalacji ochrony środowiska dla energetyki zawodowej i przemysłowej. 

Nasze spotkanie tworzone jest z myślą o rozwoju branży biomasowej i od pierwszej edycji stawia przed nami – organizatorami ambitne zadanie stworzenia neutralnego miejsca do wymiany wiedzy i doświadczeń, a zarazem poprzez udział wszystkich podmiotów działających na rynku biomasy od regulatorów poprzez producentów oraz dostawców rozwiązań technologicznych i odbiorców końcowych, do zacieśniania więzi i współpracy między nimi.


Forum jest dwudniowym spotkaniem konferencyjno – warsztatowym, które gromadzi specjalistów z sektora biomasy. Podczas dwóch dni Forum będą Państwo mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusjach specjalistów na temat eksploatacji, bezpieczeństwa technologicznego, konserwacji i przerabiania kotłów do spalania i współspalania biomasy. 

Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych, dostawcy technologii, instalacji, urządzeń i nowoczesnych rozwiązań.

Naszym zadaniem jako organizatora będzie zapewnienie Państwu tematyki poruszającej najważniejsze i najbardziej aktualne zagadnienia z zakresu spalania 
i współspalania biomasy. Chcąc zapewnić Państwu najwyższy poziom merytoryczny Forum zapraszamy do aktywnej współpracy przy tworzeniu agendy wydarzenia. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.

Forum towarzyszyć będzie kolacja przy grillu, która będzie doskonałą okazją do zawarcia nowych kontaktów biznesowych, czemu sprzyjać będzie niewątpliwie sprawdzony już między innymi przy poprzednich edycjach Forum  – „speed dating”.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorstwa z szeroko pojętej branży energetycznej a m.in. elektrownie, elektrociepłownie, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy, firmy zajmujące się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firmy dostarczające technologie oraz firmy inżynieryjne i badawcze.

ZAPRASZAMY

 

Jolanta Szczepaniak
Project Manager

 

powermeetings.eu 
Al. Jerozolimskie 27/306 
00-508 Warszawa

tel.:+48 22 740 67 80
kom.: + 48 505 659 477
faks: +48 22 672 95 89 
e-mail:    [email protected]
www.powermeetings.eu

 

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu

Enea w poniedziałek 14 września ogłosiła giełdowe wezwanie na akcje Bogdanki. Chce przejąć kontrolę nad spółką płacąc inwestorom po 67,39 zł za akcję. Główny akcjonariusz oczekuje wyższej ceny.

Rynek energii wspiera:

Partnerzy portalu

Polskie Sieci Elektroenergetyczne chcą zaczynać prace nad drugą fazą LitPol Link – „mostu” energetycznego z Litwą. Jednak ze strony Litwy budowa drugiej części połączenia wymaga podjęcia pewnych strategicznych decyzji.

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu