International Student Petroleum Congress & Career Expo „East meets West” - Cracow, 10-12 April 2018

International Student Petroleum Congress & Career Expo „East meets West” - Cracow, 10-12 April 2018

Od 10 do 12 kwietnia odbywa się dziewiąta edycja kongresu „East meets West”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestniczenia w największym wydarzeniu organizowanym przez AGH UST SPE Student Chapter. Kongres odbywa się w murach Akademii Górniczo-Hutniczej w budynku U-2. W czasie konferencji odbędą się trzy konkursy: konkurs referatów (SPC), plakatów, oraz europejskie kwalifikacje w quizowym konkursie „PetroBowl”.

Dzięki pracy naszych studentów konferencja gromadzi setki delegatów z uczelni, oraz firm z całego świata. Co roku ufają nam międzynarodowe firmy takie jak: Schlumberger, National Oilwell Varco, czy MOL. Bardzo zależy nam na kontynuowaniu głównej idei konferencji jaką jest jednoczenie branżowych firm z młodymi i utalentowanymi studentami z całego świata. „East meets West” jest największą studencką konferencją w Europie i z każdym rokiem zależy nam na tym, aby idea jednoczenia się docierała do coraz to szerszego grona odbiorców.

Rejestracja jest ciągle otwarta! Zarejestruj się na stronie www.confitour.com i dołącz do ambitnego grona ludzi z branży naftowo-gazowniczej. Zajrzyj na stronę www.emwcongress.org i dowiedz się więcej na temat wydarzenia.

Do zobaczenia w Krakowie!

Zobacz także...

Komentarze

Patronat honorowy

Nasi partnerzy

PGEPG SilesiaPSE