Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Rząd wrzuca autopoprawkę do projektu zmiany prawa energetycznego

Rząd wrzuca autopoprawkę do projektu zmiany prawa energetycznego

Do projektu zmiany prawa energetycznego, którym zajmuje się Sejm, rząd zgłosił obszerną autopoprawkę.
sejm sala

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Rynek energii rozwija:
Zielone technologie rozwijają:
Pełnej zgodności co do terminu powstania Narodowej Agencji Bezpieczeństwa Energetycznego nie ma nawet między Jackiem Sasinem a jego zastępcą. NABE jest zapowiadane od dwóch lat i niewiele krócej pozwala też usprawiedliwiać brak decyzji w sprawie modernizacji potrzebnych polskiej energetyce elektrowni węglowych.
Po lewej stara Elektrownia Jaworzno III, a po prawej nowy blok 910 MW. U dołu budowana farma PV w Mysłowicach. Fot. Tauron
Po lewej "stara" Elektrownia Jaworzno III, a po prawej nowy blok 910 MW. U dołu budowana farma PV w Mysłowicach. Fot. Tauron
Materiał Partnera
Ubiegły rok znacząco zmienił branżę energetyczną, m.in. w wyniku wojny w Ukrainie. To jeden z wniosków z najnowszego raportu Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej (PTPiREE), w którym Stoen Operator prezentuje zakres swoich największych przedsięwzięć wzmacniających bezpieczeństwo energetyczne stolicy.
cyfryzacja
Technologie wspiera:
Rynek energii rozwija:
Chętnych na energetyczne wykorzystanie odpadów jest wielu, więc pojawienie się atrakcyjnego programu wsparcia spowodowało prawdziwe tsunami wniosków. Śmieci są atrakcyjnym paliwem, ale wciąż budzą ogromne emocje społeczne.
Spalarnie maj 2023
Energetyczne wykorzystanie odpadów komunalnych w Polsce.
Rynek energii rozwija:
Partner działu Klimat:
Technologie wspiera:
Projekt zmiany ustawy o ochronie żeglugi i portów morskich zakłada, że w przypadku zagrożenia infrastruktury energetycznej na Morzu Bałtyckim Minister Obrony Narodowej będzie mógł wydać decyzję o zatopieniu wrogiego statku.
offshore (2)
Technologie wspiera:
Polski offshore wspiera: