Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Punktacja wniosków z trzeciego postępowania rozstrzygającego nie zaskakuje

Punktacja wniosków z trzeciego postępowania rozstrzygającego nie zaskakuje

Punktacja w postępowaniu rozstrzygającym dotyczącym obszaru 60.E.3 jest podobna, jak w przypadku poprzedniego rozstrzygnięcia. Ministerstwo Infrastruktury potwierdziło nasze informacje dotyczące odwołań w postępowaniu o obszar 43.E.1.
Morskie farmy wiatrowe

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Panele fotowoltaiczne to już 1/5 wszystkich mocy w polskim systemie elektroenergetycznym. Będzie się rozwijać, ale już nie dzięki domowym panelom słonecznym.
Foto realizacja Solektro 2
Fotowoltaikę wspiera:
Rynek energii rozwija:
Ultraszybkie huby ładowania w centrach miast – zwykle po 6 punktów ładowania o mocy 350 kW każdy. To plan Ekoenu na zapewnienie Polakom mieszkającym w blokach dostępu do stacji ładowania porównywalnych do stacji paliw. Ekoenergetyka uruchamia właśnie drugi taki hub o mocy ponad 1 MW i planuje kilkanaście kolejnych w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi i Krakowie.
ekoen-ladowarki-postepu-14
Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Sejmowe komisje podniosły z 500 do 700 minimalną odległość nowych turbin wiatrowych od zabudowań - ale tylko tych z funkcją mieszkalną. Odrzucono pomysł obowiązkowych referendów gminnych, zniknie też zakaz budowy domów koło istniejących wiatraków.
10h
Zielone technologie rozwijają: