Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Prawo(OLE)
  4. >
  5. Wyrok Trybunału w sprawie podatku od nieruchomości

Wyrok Trybunału w sprawie podatku od nieruchomości

Przedsiębiorcy, którzy posiadają obiekty spełniające cechy budynku opodatkowane dotychczas jako budowle, mogą ubiegać się o zwrot nadpłaconej kwoty. Niektórzy zapłacili nawet kilkadziesiąt razy więcej, niż powinni.
Stacja transformatorowa 2xSTLmb-5

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Polska energetyka po raz pierwszy nie zrealizowała takiej wielkości produkcji zielonej energii, jak to zakładał rząd. W tym roku ta produkcja spadnie, w przyszłym też. Prawdopodobne jest, że zdecydujemy się na płacenie wysokich kar.
colliery-north-star-277283 1920
Rada Ministrów przyjęła strategię dla górnictwa węgla kamiennego. Pracowano nad nią tak długo, że duża część założeń jest już nieaktualna, a niektóre są sprzeczne z prognozami polityki energetycznej państwa. Na szczęście nierentowne kopalnie są zamykane zgodnie z planem.
miningobrazek
Nissan opublikował właśnie cennik nowego leafa, najlepiej sprzedającego się auta elektrycznego na świecie. W cenę zakupu w Polsce wejdzie ponad 3 tys. zł do wydania w szybkich ładowarkach największej sieci w kraju - GreenWay. To oznacza ok. 15 tys. km jazdy za darmo albo... rok darmowego zasilania własnego domu.
nissan leaf v2g

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!