Menu
Patronat honorowy Patronage

Wyrok Trybunału w sprawie podatku od nieruchomości

Przedsiębiorcy, którzy posiadają obiekty spełniające cechy budynku opodatkowane dotychczas jako budowle, mogą ubiegać się o zwrot nadpłaconej kwoty. Niektórzy zapłacili nawet kilkadziesiąt razy więcej, niż powinni.

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp

Partnerzy portalu

Partnerzy portalu

Polska energetyka po raz pierwszy nie zrealizowała takiej wielkości produkcji zielonej energii, jak to zakładał rząd. W tym roku ta produkcja spadnie, w przyszłym też. Prawdopodobne jest, że zdecydujemy się na płacenie wysokich kar.

Partnerzy portalu

Rada Ministrów przyjęła strategię dla górnictwa węgla kamiennego. Pracowano nad nią tak długo, że duża część założeń jest już nieaktualna, a niektóre są sprzeczne z prognozami polityki energetycznej państwa. Na szczęście nierentowne kopalnie są zamykane zgodnie z planem.

Partnerzy portalu

Nissan opublikował właśnie cennik nowego leafa, najlepiej sprzedającego się auta elektrycznego na świecie. W cenę zakupu w Polsce wejdzie ponad 3 tys. zł do wydania w szybkich ładowarkach największej sieci w kraju - GreenWay. To oznacza ok. 15 tys. km jazdy za darmo albo... rok darmowego zasilania własnego domu.

Partnerzy portalu