Menu
Patronat honorowy Patronage

Dziennik – o kosztach wsparcia współspalania

"Dziennik" powołuje się na wyliczenia portalu WysokieNapiecie.pl dotyczące postępowania Komisji Europejskiej w sprawie możliwego nadwsparcia wspólspalania biomasy.

„Dziennik” powołuje się na wyliczenia portalu WysokieNapiecie.pl dotyczące postępowania Komisji Europejskiej w sprawie możliwego nadwsparcia wspólspalania biomasy.

– Trwa postępowanie w tej sprawie i jeśli Bruksela dopatrzy się niedozwolonej pomocy publicznej, zapłacimy karę. Według portalu WysokieNapiecie.pl chodzi o kilkanaście miliardów złotych – czytamy na łamach „Dziennika”, który przytacza wyliczenia dziennikarzy WysokieNapiecie.pl dotyczące hipotetycznego scenariusza obowiązku zwrotu wsparcia dla współspalania biomasy.

Cały artykuł na Dziennik.pl

Trwa wyścig o to, kto pierwszy opracuje i dostarczy technologię magazynowania prądu na szeroką skalę.

Transmisja online Perspektywa rynków energii, a unia energetyczna. 20 maja 2015, godz.11:00 Redakcja tygodnika "Polityka"

Uratowanie Kompanii Węglowej wymaga trzech elementów: pozyskania 3,2 mld zł kapitału, zgody banków - wierzycieli na przeniesienie długu oraz zatwierdzenia planu przez Komisję Europejską. I wszystko to musi nastąpić niemal równocześnie.  

Portal WysokieNapiecie.pl skończył dwa lata. To dobry moment aby sprawdzić jak oceniacie naszą pracę i dowiedzieć się jak powinniśmy się zmieniać, aby sprostać oczekiwaniom najważniejszej dla nas osoby – Twoim, Drogi Czytelniku :) Zdecydowaliśmy się opublikować każdą uwagę pod naszym adresem i pokazać jak zmieniamy się, aby sprostać Twoim wymaganiom.