Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Technologia
  4. >
  5. Maraton szkoleniowy – uzyskaj certyfikat instalatora!

Maraton szkoleniowy – uzyskaj certyfikat instalatora!

Materiał Partnera
Mamy przyjemność ogłosić, że już 1 czerwca 2022 firma BayWa r.e. Solar Systems organizuje maraton szkoleniowy dla instalatorów PV, czyli cały dzień wypełniony ciekawymi oraz przydatnymi panelami spotkań.
BayWa re Photoshoot 10Sep20 Tuebingen-143

Na początek przedstawimy moduły firmy Hyundai oraz Longi. Druga część panelu szkoleniowego będzie poświęcona KOSTALOWI – instalatorzy będą mieli okazję uzyskać status certyfikowanego instalatora KOSTAL. Wydarzenie zakończy się szkoleniem produktowym obejmującym system montażowy novotegra.

Szkolenie odbędzie się  w trybie stacjonarnym w siedzibie dystrybutora ul. Krakowska 390, 32-080 Zabierzów (pod Krakowem). 1 czerwca w godzinach: 10:00-16:00 – zapisz się teraz

Rejestracja

Czy wiesz, że KOSTAL to światowy lider w dziedzinie automotive? Co ma do zaoferowania klientom z branży Pv? W naszej hurtowni online- BayWa r.e. Solar Systems znajdziesz falowniki tego znanego niemieckiego producenta, pod którego nazwą kryje się ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń klasy premium? Tego dowiesz się podczas szkolenia.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

  • Dowiesz się wszystkiego o produktach i nowościach firmy KOSTAL
  • Twoja firma pojawi się na stronie Kostal
  • Zwiększysz bazę klientów Twojej firmy

Ale to nie wszystko…

Tego dnia szykujemy również 3 inne panele szkoleniowe

BAyWare
  • Moduły Hyundai & LONGI – szkolenie produktowe, podczas którego dowiecie się Państwo więcej o modułach fotowoltaicznych tych producentów.
  • System montażowy novotegra – szkolenie produktowe, podczas którego poznacie Państwo opracowany przez firmę BayWa r.e. prosty, uniwersalny i bezpieczny system montażowy na każdy dach.

Rejestracja

Serdecznie zapraszamy do zapisu na wybrane szkolenia!

sklep.baywa-re.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy bardzo korzystne warunki handlowe. 

Subskrybuj newsletter BayWa r.e. – tutaj

Fotowoltaikę wspiera:
Technologie wspiera:
O 11 udostępnionych lokalizacji pod budowę morskich farm wiatrowych w polskiej części Morza Bałtyckiego ubiegają się największe spółki z polskiej energetyki i europejskiej ligi. Wpłynęły 132 wnioski, które teraz będą oceniane w postępowaniu rozstrzygającym.
Lokalizacje farm wiatrowych offshore w II rundzie aplikacji o farmy wiatrowe na morzu
Zielone technologie rozwijają:
Polski offshore wspiera:
Część producentów samochodów wydaje swoim klientom karty, dzięki którym naładują auto w jednym z ok. 200-300 tys. punktów ładowania w całej Europie. To wygodne rozwiązanie, z jedną fakturą i często dobrymi cenami. Warto jednak przeliczyć ofertę, bo w najgorszym razie będziesz przepłacać nawet kilkaset złotych miesięcznie.
ceny ladowania aut elektrycznych karty bmw kia hyundai audi vw ev
Elektromobilność napędza:
Technologie wspiera:
Zgodnie z zapowiedziami, 1 maja ruszyło gazowe połączenie Polski i Litwy - GIPL. Od razu interkonektor został użyty do importu gazu, do połowy miesiąca dotarło nim do Polski 30 mln m sześc.
rurociag gaz (2)
Zielone technologie rozwijają:
Fotowoltaikę wspiera:
Partner działu Klimat: