Menu
Patronat honorowy Patronage

Maraton szkoleniowy – uzyskaj certyfikat instalatora!

Materiał Partnera
Mamy przyjemność ogłosić, że już 1 czerwca 2022 firma BayWa r.e. Solar Systems organizuje maraton szkoleniowy dla instalatorów PV, czyli cały dzień wypełniony ciekawymi oraz przydatnymi panelami spotkań.

Na początek przedstawimy moduły firmy Hyundai oraz Longi. Druga część panelu szkoleniowego będzie poświęcona KOSTALOWI – instalatorzy będą mieli okazję uzyskać status certyfikowanego instalatora KOSTAL. Wydarzenie zakończy się szkoleniem produktowym obejmującym system montażowy novotegra.

Szkolenie odbędzie się  w trybie stacjonarnym w siedzibie dystrybutora ul. Krakowska 390, 32-080 Zabierzów (pod Krakowem). 1 czerwca w godzinach: 10:00-16:00 – zapisz się teraz

Rejestracja

Czy wiesz, że KOSTAL to światowy lider w dziedzinie automotive? Co ma do zaoferowania klientom z branży Pv? W naszej hurtowni online- BayWa r.e. Solar Systems znajdziesz falowniki tego znanego niemieckiego producenta, pod którego nazwą kryje się ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń klasy premium? Tego dowiesz się podczas szkolenia.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

  • Dowiesz się wszystkiego o produktach i nowościach firmy KOSTAL
  • Twoja firma pojawi się na stronie Kostal
  • Zwiększysz bazę klientów Twojej firmy

Ale to nie wszystko…

Tego dnia szykujemy również 3 inne panele szkoleniowe

  • Moduły Hyundai & LONGI – szkolenie produktowe, podczas którego dowiecie się Państwo więcej o modułach fotowoltaicznych tych producentów.
  • System montażowy novotegra – szkolenie produktowe, podczas którego poznacie Państwo opracowany przez firmę BayWa r.e. prosty, uniwersalny i bezpieczny system montażowy na każdy dach.

Rejestracja

Serdecznie zapraszamy do zapisu na wybrane szkolenia!

sklep.baywa-re.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy bardzo korzystne warunki handlowe. 

Subskrybuj newsletter BayWa r.e. – tutaj

Fotowoltaikę wspiera:
Technologie wspiera:
O 11 udostępnionych lokalizacji pod budowę morskich farm wiatrowych w polskiej części Morza Bałtyckiego ubiegają się największe spółki z polskiej energetyki i europejskiej ligi. Wpłynęły 132 wnioski, które teraz będą oceniane w postępowaniu rozstrzygającym.
Zielone technologie rozwijają:
Polski offshore wspiera:
Część producentów samochodów wydaje swoim klientom karty, dzięki którym naładują auto w jednym z ok. 200-300 tys. punktów ładowania w całej Europie. To wygodne rozwiązanie, z jedną fakturą i często dobrymi cenami. Warto jednak przeliczyć ofertę, bo w najgorszym razie będziesz przepłacać nawet kilkaset złotych miesięcznie.
Technologie wspiera:
Zgodnie z zapowiedziami, 1 maja ruszyło gazowe połączenie Polski i Litwy - GIPL. Od razu interkonektor został użyty do importu gazu, do połowy miesiąca dotarło nim do Polski 30 mln m sześc.
Zielone technologie rozwijają:
Fotowoltaikę wspiera:
Klimat wspiera: