Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Portal
  4. >
  5. „Babska szychta” do wygrania na Dzień Kobiet

„Babska szychta” do wygrania na Dzień Kobiet

Wszystkim Paniom, a szczególnie naszym czytelniczkom, życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet! Z tej okazji mamy do wygrania (nie tylko dla pań) dwie książki "Babska szychta" o kobietach w górnictwie.
babska szychta

Wszystkim Paniom, a szczególnie naszym czytelniczkom, życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet! Z tej okazji mamy do wygrania (nie tylko dla pań) dwie książki „Babska szychta” o kobietach w górnictwie.

Egzemplarze konkursowe są podpisane przez autorów „Babskiej szychty”: Karolinę Bacę-Pogorzelską oraz Tomasza Jodłowskiego.

By wziąć udział w konkursie, trzeba spełnić dwa warunki:

1) odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: która kobieta była pierwszą (i jedyną jak dotąd) w Polsce szefową zarówno grupy energetycznej, jak i spółki węglowej? Odpowiedzi, wpisując w temacie e-maila „konkurs” należy przesłać na adres [email protected],

2) udostępnić informację o konkursie na facebooku lub twitterze.

Więcej o „Babskiej szychcie” i jej autorach można dowiedzieć się tutaj: Górnictwo 2_0.

Korzystając z okazji, mamy przyjemność zapowiedzieć, że WysokieNapiecie.pl będzie partnerem medialnym trzeciej książki Karoliny Bacy-Pogorzelskiej i Tomasza Jodłowskiego, która tym razem będzie poświęcona ratownikom górniczym i największym akcjom ratunkowym w polskim sektorze węglowym. Debiut oczekiwany jest przed wakacjami i przy tej okazji z pewnością będziemy mieli kolejne książki do wygrania.

Zwycięzców ogłosimy 15 marca. Zapraszamy!

p.s. w ramach drobnej podpowiedzi możemy napisać, że była bohaterką naszego tekstu z 19 września 2013 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu >>>

Operator polskich sieci energetycznych ma ambiwalentne odczucia po propozycjach Brukseli. Nie kryje, że wprowadzenie rynku mocy w Polsce może zostać zablokowane przez Komisję Europejską.

pse otarzew
Rynek energii rozwija:

- Stosujemy tę samą strategię co wielkie firmy górnicze, takie jak Glencore czy Xstrata - mówią w Kompanii Węglowej. - Ale Glencore nie ma połowy rynku i nie dostaje wsparcia od państwa - ripostują konkurenci.

wegiel zwaly us

Dwie z pięciu nagród za najlepsze publikacje dotyczące energetyki w 2014 roku trafiły do redakcji portalu WysokieNapiecie.pl.

gala tge wn

Śledź zmiany w energetyce.
Zapisz się do naszego newslettera!