Polska Agencja Prasowa, Bloomberg Businessweek i Rzeczpospolita publikują informacje portalu WysokieNapiecie.pl o badaniu przez PGE możliwości uczestniczenia w procesie sprzedaży aktywów Vattenfalla w Niemczech.
PGE SA, Poland’s largest power producer, is considering buying German assets of Vattenfall AB for as much as 3 billion euros ($3.5 billion), website wysokienapiecie.pl reported today, citing an unidentified PGE official.
Publikacja Bloomberg Businessweek
Nasz największy producent prądu jest zainteresowany transakcją, która może być warta od 2 do 3 mld euro.

Janusz Piechociński, wicepremier, minister gospodarki i szef koalicyjnego PSL nie odda łatwo nadzoru nad górnictwem z powrotem do MSP, kierowanego przez ludzi PO?