Najważniejsze polskie dzienniki, tygodniki i telewizja biznesowa publikują informacje WysokieNapiecie.pl o współpracy firmy Jana Kulczyka z ukraińskim Energoatomem.
Polenergia, energetyczne ramię grupy miliardera Jana Kulczyka, będzie współpracować z ukraińskim operatorem elektrowni atomowych, państwowym koncernem Energoatom. Nie jest wykluczone, że chodzi o import do Polski energii – informuje wtorkowy „Puls Biznesu” za informacją WysokieNapiecie.pl
Polenergia podpisała list intencyjny z ukraińskim Energoatomem. Jeśli zostanie uruchomiony duży interkonektor między Polską a Ukrainą to firma chce zarabiać na imporcie prądu do naszego kraju