Menu
Patronat honorowy Patronage
  1. Główna
  2. >
  3. Technologia
  4. >
  5. Fotowoltaika ze zniżką od Kamila Grosickiego

Fotowoltaika ze zniżką od Kamila Grosickiego

Materiał Partnera
2 listopada rusza Program „GROSIKOWE” z udziałem Kamila Grosickiego w roli Ambasadora. W tym programie każdy klient może dodatkowo, poza aktualnym dofinansowaniem rządowym zyskać rabat w wysokości 1000 zł.!
grosicki panele pv

Szczegóły programu: www.grosikowe.pl

Kamil Grosicki, jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy, 80-krotny Reprezentant Polski w piłce nożnej, który w swojej karierze grał w najlepszych ligach świata dołączył do Solektro jako Ambasador, by stać się twarzą kampanii edukacyjnej zachęcającej do proekologicznych zmian. Jak twierdzi Kamil: „W tym meczu wszyscy musimy grać do jednej bramki. Zmiany klimatyczne to problem na tu i teraz, a nie na przyszłość. Każdy z nas musi sobie uświadomić, że jeśli dziś nie zaczniemy zmieniać swoich nawyków, przyszłe pokolenia będą żyły na zupełnie innej planecie. Planecie walczącej z problemami braku wody, głodem, chorobami czy innymi nieznanymi nam plagami, których dziś mamy jedynie przedsmak.

Foto realizacja Solektro 2
Realizacja Solektro

Nie chcę takiej przyszłości dla moich dzieci czy wnuków, dlatego wspieram marki, które mogą pozytywnie wpłynąć na stan środowiska naturalnego.”

Solektro to firma działająca w sektorze odnawialnych źródeł energii, jest to rozpoznawalna marka, która poza wieloletnim doświadczeniem w wyżej wspomnianym obszarze posiada je również w przemyśle i budownictwie. Za sukces firmy w pewnej części odpowiada również ścisła współpraca z grupą kapitałową – Green Energy Zone, która w tym roku stała się udziałowcem Solektro i co najważniejsze, posiada ona 7-letnie doświadczenie.

Firma Solektro kilka miesięcy temu rozpoczęła współpracę z Kamilem Grosickim jako Ambasadorem. Piłkarz jest twarzą kampanii zachęcającej do zmiany nawyków na bardziej przyjazne środowisku i to z nim związana jest jedna z akcji firmowych – program „GROSIKOWE”.

Co należy zrobić, by skorzystać z programu „GROSIKOWE”?

– wejść na stronę www.grosikowe.pl

– na stronie zostawić swoje dane do kontaktu

– zdecydować się na instalację do 50 kW (instalacja musi zostać wykonana przez Solektro)

– odebrać rabat na instalację w kwocie 1000 zł. (nie tracąc przy tym dofinansowania

z programów rządowych).

Skorzystaj z jedynej takiej oferty na ryku i zbieraj Grosik do Grosika!

foto realizacja Solektro 3
Realizacja Solektro

Solektro to jedna z najszybciej rozwijających się polskich firm specjalizujących się

w instalacjach bazujących na źródłach energii odnawialnych. Zajmuje się realizacją dużych elektrowni fotowoltaicznych, instalacji fotowoltaicznych dla biznesu oraz kompleksowym montażem instalacji prosumenckich dla klientów indywidualnych, jak również prężnie działa w obszarze pomp ciepła.

Kamil wybrał Solektro m.in. dlatego, że to też jedna z nielicznych firm, która z klientem jest naprawdę na każdym etapie. Rozpoczynając od bezpłatnego audytu, kolejno przechodząc przez właściwy dobór mocy i komponentów, przygotowanie profesjonalnego projektu, wsparcie w pozyskaniu wybranej formy finansowania, dostawę i montaż wybranego zestawu przez wykwalifikowany zespół instalatorów. Nie zapomina również o małym przeszkoleniu w zakresie obsługi instalacji czy przygotowaniu pełnej dokumentacji dla zakładu energetycznego na czas. Co więcej, oferuje, jako jedna z nielicznych firm 20-letnią gwarancję na komponenty

i 3-letnie ubezpieczenie instalacji i domu. Na zakończenie całego procesu informuje o tym, w jaki sposób instalację monitorować. Serwis instalacji fotowoltaicznych również jest w zakresie usług.

podpis foto  Realizacja Solektro 850 kWp Galeria Odyseja Brzesko
Realizacja Solektro 850 kWp Galeria Odyseja Brzesko

Solektro na swoim koncie ma również realizację montażu 850 kW dla Galerii Odyseja

w Brzesku https://galeriaodyseja.pl i zawsze stawia na przeszkolony i doświadczony zespół, wszyscy monterzy posiadają uprawnienia SEP w kategorii D+E, w Solektro to standard. Liczbowo firma również robi wrażenie, porównując jedynie III kwartał 2021 r. do III kwartału 2020 r., widać realny wzrost na poziomie 350%! I ciągły progres w toku!

Firma Solektro to też laureat nagród, m.in. Nagrody Oferteo, Rzetelnej Firmy 2020/2021, nagrody Gazety Wyborczej czy Najlepszej Firmy Fotowoltaicznej 2020. Jest to przykład firmy, która nie tylko mówi czy planuje, ale przede wszystkim konsekwentnie realizuje swoje cele i założenia.

Fotowoltaika to przyszłość, nie tylko dla ogromnych oszczędności w portfelu każdego klienta, ale również ze względu na bycie proeko, którego głównym kierunkiem, wbrew temu, co się wielu wydaje, nie jest mieszczenie się w trendach, a dbałość o zdrowe otoczenie.

Poznaj program “ GROSIKOWE”   www.grosikowe.pl

Odwiedź social media SOLEKTRO ,  Facebook , Instagram , Linkedin

foto główne do notki

Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:
Tydzień Energetyka: Wyższe hurtowe ceny gazu nie przełożą się całkowicie na taryfy dla gospodarstw domowych w przyszłym roku; Nowe zasady rozliczeń dla prosumentów uchwalone; Anna Moskwa ministrem klimatu i środowiska; 174 mln zł dla stacji ładowania aut elektrycznych i wodorowych w Polsce
gaz palnik
Rynek energii rozwija:
Biegnące przez terytorium Litwy i Polski części gazociągu GIPL zostały fizycznie połączone tak zwanym złotym spawem. Cała budowa ma się zakończyć w tym roku. Operatorzy - Gaz-System i Amber Grid, oraz regulatorzy muszą jeszcze uzgodnić taryfy i regulaminy przesyłu gazu przez nowe połączenie. 
gipl-spaw