Menu
Patronat honorowy Patronage

Elita branży OZE i biznesu na jednej scenie już w Grudniu!

Już za 2 miesiące - 15 i 16 Grudnia w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, odbędzie się pierwsza edycja, jedynej na świecie, stacjonarnej, zgrywalizowanej konferencji dedykowanej branży OZE - WeLoveFoto.pl.

Na scenie pojawi się 60 osób związanych z fotowoltaiką, biznesem i OZE, a główna część merytoryczna podzielona będzie na 18, 20-minutowych prelekcji głównych wraz z sesją Q&A i ponad 40 wystąpień towarzyszących, które podzieliliśmy na 16 spójnych ze sobą obszarów.
Całą salę wypełni prawie 800 osób.

Warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy:
1. Tematykę swoich wystąpień samodzielnie nadają Prelegenci poruszając się jedynie we wcześniej zdefiniowanych, dopasowanych do ich kompetencjami panelach tematycznych.
2. Podczas konferencji uczestnicy mają możliwość rzeczywistego, aktywnego uczestnictwa i zadawania pytań, a także oceny wystąpień prelegentów.

Wśród prelegentów można znaleźć takie osobistości jak Dr. Sławomir Mentzen, Dr. Maciej Kawecki, Bogdan Szymański, Dawid Zieliński, Kamil Sankowski, Krzysztof Kochanowski czy Rahim Blak.

Nie zabraknie też panelu producenckiego i strefy targowo-wystawienniczej.

W cenie biletów, oprócz solidnej, skondensowanej dawki wiedzy, organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników pokoje w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach, oddalonych od wydarzenia nie dalej niż o 1 km, pełne wyżywienie, o które zadbają znane osobistości kulinarne (komplet pełnych posiłków, desery, przystawki, napoje alkoholowe i bezalkoholowe), imprezę integracyjną z uwzględnionym open-bar’em, strefę fizjoterapeutyczną, masaże, ekologiczny pokaz pirotechniczny, i bardzo dużo atrakcji. Dla najbardziej wymagających jest opcjonalny prywatny, luksusowy transport limuzyną lub odbiór i przelot helikopterem.

Organizatorami wydarzenia jest Grupa Energy Marketing – właściciel marki EnergyMarketing.pl –  agencji reklamowej obsługującej branżę OZE dostarczającej pełne spektrum Leadów oraz Jak-Sprzedawac-Fotowoltaike.pl – jedyna w Polsce firma zajmująca się profesjonalnym podnoszeniem kompetencji sprzedawców i całych działów handlowych w branży OZE.

Takiego wydarzenia jeszcze nie było. Do zobaczenia!

Link do wydarzenia na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/events/konferencjawe-3foto6813541256342360064/
Bilety można zamówić na stronie www.welovefoto.pl lub kontaktując się bezpośrednio z Event Ticket Managerami: Joanna Król: 884-804-996, Jakub Koch 884-804-992

*Jeśli chcesz zostać partnerem wydarzenia – wyślij mail na adres [email protected]

Obecne zasady rozliczania nadwyżek energii z fotowoltaiki (net-metering) zachowają na 15 lat tylko ci prosumenci, którzy po raz pierwszy wprowadzą energię do sieci do 31 grudnia 2021 roku. Kto uruchomi fotowoltaikę od 1 stycznia, skorzysta z obecnych zasad tylko do połowy roku, a później będzie już sprzedawać prąd z fotowoltaiki i kupować energię z sieci - przewiduje projekt zmian ustawy o OZE uzgodniony przez posłów Zjednoczonej Prawicy i rząd.
Kilka zachodnich firm wstrzymało produkcję nawozów, bo stała się nieopłacalna. W Polsce nikt nie ogranicza produkcji, ale ceny poszły do góry, a rolnicy domagają się...zakazu eksportu.
Magazyny gazu i rurociągi w Unii Europejskiej są gotowe na zimę, ale gazownicy powinni prosić najwyższe czynniki aby była łagodna i krótka. W przypadku ekstremalnych i długich mrozów sytuacja "może być napięta".