Menu
Patronat honorowy Patronage
 1. Główna
 2. >
 3. Technologia
 4. >
 5. Napędź swój biznes energią słoneczną i zarabiaj nawet 50 tys. zł

Napędź swój biznes energią słoneczną i zarabiaj nawet 50 tys. zł

Materiał Partnera
Z powodu kryzysu gospodarczego zarabiasz mniej? Obecna pensja jest niesatysfakcjonująca i poszukujesz rozwiązań, które pozwolą Ci zarabiać więcej? Jeśli dysponujesz własnym zespołem sprzedażowym lub jesteś chętny do jego stworzenia, rozpocznij współpracę z Edison Energia. Sprawdź, co możesz zyskać i na czym polega współpraca.
Fotowoltaika dla firm Blog Cover

Praca w branży fotowoltaicznej – skuteczne remedium na kryzys

Ograniczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej związane z epidemią koronawirusa spowodowały kryzys gospodarczo-ekonomiczny w Polsce i na świecie. Utrata rynków zbytu, klientów, a także podstawowych źródeł dochodu spowodowane odgórnymi regulacjami i zarządzeniami, doprowadziła do upadku tysięcy firm.

Szansę na interesującą pracę oferuje firma Edison Energia. To najszybciej rozwijająca się polska spółka energetyczna oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, ciepła i optymalizacji zużycia energii.

Dzięki nam już ponad 10 000 polskich rodzin korzysta z darmowej energii ze Słońca. Liczba naszych usatysfakcjonowanych klientów nieustannie rośnie. Plan jaki założyliśmy do końca 2021 roku to 20 000  instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski – mówi Kamil Sankowski, Członek Zarządu ds. sprzedaży Edison Energia.

W ofercie Edison Energia znajdują się  najwyższej klasy instalacje fotowoltaiczne z niespotykaną dotąd na rynku 25-letnią gwarancją produkcji energii lub dopłatą do rachunku klienta oraz audytem pomontażowym w standardzie.

W ofercie Edison Energia znajdują się także pompy ciepła marki Buderus – największego producenta  systemów grzewczych  w Europie, a także Carporty, ładowarki samochodowe oraz magazyny energii.

W portfolio spółki znajduje się także 5 projektów farm fotowoltaicznych rozlokowanych w północno-zachodniej i zachodniej Polsce z wygranymi aukcjami z 2018 roku, co zapewnia im wysoką rentowność przez najbliższych 15 lat funkcjonowania.  Perspektywy rynku – fotowoltaika szansą dla Ciebie i Twojego zespołu.

Partner do budowania sieci sprzedaży poszukiwany

Poszukujemy partnerów biznesowych z doświadczeniem, gotowych zaangażować się w 100% w branżę PV, którzy będą odpowiadać za budowanie i zarządzanie strukturą sprzedaży, przy pełnym wsparciu struktur Edison.

W szeregach Edison Energia pracuje obecnie ponad 700 pracowników oraz prawie 1500 współpracowników. W ciągu ostatniego półrocza firma zatrudniła ponad pół tysiąca nowych specjalistów, zapewniając tym samym jeszcze szybszy proces obsługi klientów na najwyższym poziomie.

Dołączając do najdynamiczniej rosnącej sieci sprzedaży partnerskiej w branży PV, każdy partner otrzymuje kompleksowy program wdrożeniowy dla swojego zespołu sprzedażowego, profesjonalne szkolenia sprzedażowo-techniczne z ekspertami z branży, a także bogatą bazę wiedzy na platformie e-learningowej. Stałe wsparcie managerów, starannie opracowane programy szkoleniowe i zespół marketingu będący do stałej dyspozycji to atuty, którymi Edison Energia zachęca do współpracy.

Firma stawia na rozwój doświadczenia, wiedzy i kompetencji współpracowników dlatego każdy zespół sprzedażowy otrzymuje dedykowane zespoły obsługi, które obejmują:

 • infolinię techniczną,
 • opiekę Regionalnego Managera,
 • help desk,
 • zespół finansowania,
 • zespół projektowy,
 • zespół marketingu.

Kompleksowe i ciągłe wsparcie merytoryczne oraz operacyjne to gwarancja skutecznego wdrożenia się w tryb pracy Edison Energia i rozwoju kompetencji, które ułatwiają sukcesy
w branży fotowoltaicznej.Sieć partnerska grafika

Perspektywy zarobkowe, czyli ile dostanę na rękę?

Ile możesz zarobić? To zależy wyłącznie od Ciebie – my dajemy Ci sprawdzony model biznesowy, narzędzia i wiedzę oraz organizujemy profesjonalne szkolenia, a do Twoich zadań należy pozyskiwanie klientów i stworzenie sieci dystrybucyjnej, która będzie generowała wysoką sprzedaż. Rozliczamy się prowizyjnie – z każdej podpisanej umowy otrzymujesz wysoką prowizję. Możesz liczyć na atrakcyjne, uczciwe i wysoce konkurencyjne warunki współpracy, włącznie z wynagrodzeniem najwyższym na rynku.

Zapraszamy do współpracy struktury sprzedaży z branży fotowoltaicznej, które szukają stabilnego partnera i najwyższych standardów realizacji instalacji, jak również przedsiębiorców dotkniętych pandemią, którzy chcą się przebranżowić – mówi Robert Kabziński Dyrektor Sieci Partnerskiej Edison Energia. Dzięki naszemu autorskiemu modelowi pracy i nowoczesnym narzędziom sprzedażowym, nasi partnerzy generują sprzedaż już w pierwszych tygodniach pracy, gwarantując sobie wysokie wynagrodzenie, co pozwala im bardzo szybko rozwinąć biznes. 

Jak dodaje Robert Kabziński  w naszej sieci stawiamy przede wszystkim na relacje i otwartą komunikację, podchodząc indywidualnie do każdego partnera. Dla najprężniej rozwijających się grup sprzedażowych przygotowaliśmy „program strategicznego partnera”, premiowany dodatkowym wsparciem, m.in. samochodami służbowymi, kartami paliwowymi, bonusami na rozwój czy dostępem do dobrych jakościowo leadów i spotkań z klientami.

Ty i Twój zespół otrzymujecie kompleksowe, dostępne przez cały czas wsparcie w ramach:

 • pakietu wdrożeniowego o wartości 90 tys. zł,
 • bezpłatnych szkoleń,
 • autorskiego programu rozwoju kompetencji sprzedażowych i menedżerskich
 • klubu Edison i dostępu do kalorycznych spotkań
 • wyposażenia w nowoczesne narzędzia pracy,
 • najwyższej i najszybciej wypłacanej prowizji na rynku.

Spółka zaprasza do współpracy przedsiębiorców posiadających własny zespół sprzedażowy jak i osoby gotowe do budowania struktur od podstaw.

Zgłoś się już dziś i wykorzystaj niepowtarzalną szansę na wysokie zarobki oraz szybki rozwój, jaką daje branża fotowoltaiczna dzięki współpracy z Siecią Partnerską Edison Energia!

 

Zapraszam do kontaktu przez stronę internetowa edisoenergiapartner.pl

Zgłosić się również aplikując na adres mailowy [email protected]  lub  dzwoniąc pod numer +48 535 697 001.

Dowiedz się więcej, co możesz zyskać ! Zapraszamy!

Fotowoltaikę wspiera:
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:
W środę Traficar ogłosi wprowadzenie do swojej floty całkowicie elektrycznej Dacii Spring. Polski wicelider carsharingu, obecny w sześciu aglomeracjach, liczy, że po dwóch bankructwach konkurencyjnych dużych systemów aut na minuty opartych na „elektrykach”, tym razem się uda.
dacia spring traficar-elektryczna
Elektromobilność napędza:
Technologie wspiera:
„Ostrołęka C” nie jest jedyną budową, która może skończyć się jedynie zmarnowaniem ogromnych środków. W Siarzewie koło Włocławka decydują się losy jeszcze bardziej wątpliwej inwestycji za 4,5 mld zł. Ogromny projekt dotyczy elektrowni o mocy zaledwie 80 MW. Budowa nowej tamy na Wiśle idzie na przekór realizowanym w Unii i na świecie projektom rozbierania tam i przywracania rzek do normalnego stanu.
Embankment dam The drain was not overflowing the springway.
Embankment dam The drain was not overflowing the springway.
Zielone technologie rozwijają:
Właściciele farm wiatrowych w Polsce pływają jak pączki w maśle. Marży na sprzedaży mógłby im pozazdrościć każdy inny podsektor energetyki i większość krajowej gospodarki. Wszystko za sprawą wzrostu cen energii elektrycznej i zielonych certyfikatów. To pokazuje jak zły był poprzedni system wsparcia „zielonych” elektrowni w naszym kraju i nadal jest system handlu CO2.
wynik finansowy farm wiatrowych zielone certyfikaty oze
Zielone technologie rozwijają:
Technologie wspiera:
Polskie hutnictwo stali ma 10 lat na transformację energetyczną. Jeśli ktoś nic nie zrobi, to po 2030 r. wypadnie z rynku. Potrzebujemy taniej energii, najlepszy byłyby lądowe wiatraki- mówią hutnicy.
huta
Partner działu Klimat:
Rynek energii rozwija: