Menu
Patronat honorowy Patronage

Nowe przepisy na wypadek blackoutu

Rząd opublikował projekt całkiem nowego rozporządzenia ws. stopni zasilania. Ma zastąpić to z 2007 r. Jak podkreślają autorzy, projekt nowej regulacji to efekt analizy wydarzeń z sierpnia 2015 r. i prób administracyjnego ograniczania dostaw prądu

Wykup dostęp online i przeczytaj do końca

Kup dostęp
Materiał Partnera
Trwająca epidemia COVID-19 wymusiła na wielu firmach skierowanie pracowników do pracy zdalnej. Przeniesienie kultury pracy do domu nastąpiło nawet w organizacjach, w których do tej pory jej nie było. Jest to z pewnością spore wyzwanie dla działów IT, które muszą dostarczyć́ wydajną infrastrukturę̨, zapewnić bezpieczeństwo i pełne wsparcie techniczne. Problem ten niemal całkowicie rozwiązuje technologia VDI (Virtual Desktop Infrastructure) - czyli wizualizacja pulpitu roboczego.   
Technologie wspiera:
Czy polski rynek fotowoltaiki jest gotowy na "uberyzację"? Norweski start-up Otovo wchodzi na polski rynek, by zawalczyć o klientów, którzy przez internet kupią instalację fotowoltaiczną. Firma, która działa w kilku krajach europejskich oraz w Brazylii, uznała polski rynek za bardziej atrakcyjny od niemieckiego.
Optimized by JPEGmini 3.14.12.71901706 0x79cee28c
Autor zdjęcia: Testowy autor
Fotowoltaikę wspiera:
Technologie wspiera:
Duńczycy za drugim podejściem przewiercili się pod plażą Houstrup na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Jutlandzkiego i ułożyli w przewiercie rurę przyszłego gazociągu Baltic Pipe. Będzie to wejście gazociągu na duński brzeg, skąd pobiegnie do terminala odbiorczego i stacji oczyszczania gazu Nybro.